Czy firma Sierra poszła po rozum do głowy i wraca do korzeni? W latach 80tych założona przez Kena i Robertę Williams Sierra On-Line dała nam takie hity jak: seria King’s Quest, Police Quest, Space Quest i wiele, wiele innych. Nie można także zapominać o prześmiewczej serii przygód o podtatusiałym podrywaczu Larrym Laferze. Ostatnią z serii była niezbyt dobrze przyjęta przez miłośników gry Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude. Zmieniono bohatera a same przygody straciły swój charakter i przysłowiowy „lwi pazur”. Wydawało się zatem, że wspaniała seria przygodówek chyli się ku upadkowi.

Jest jednak nadzieja! Artie Lang, aktor i komik na falach eteru, w programie Howarda Sterna wyznał, że brał udział w pracach nad nową grą o Larrym Lafferze! Lang stwierdził, że podkładał głos postaci o imieniu Big Al w nowej produkcji Sierry.

Producent gry jak dotąd nie skomentował wypowiedzi Langa. Jedyną oficjalną informacją dotyczącą naszego ulubionego podrywacza jest to, że programiści Sierry szykują siódmą odsłonę serii (Love for Sail) na telefony komórkowe. Ze słów Artie Langa jasno jednak wynikało, że pracował nad innym projektem.
Dla tych z Was, którzy nigdy nie mieli styczności z fajtłapowatym podrywaczem mamy poniższy klip wideo!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ach moja ulubiona seria gier przygodowych. Oby robili prawdziwą, wspaniałą kontynuację a nie taką żenadę jak Magna Cum Laude

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here