Po dodaniu dokładnie 83 nowych-starych gier do listy, całkowita liczba gier z Xboxa, które uruchomicie na 360tce, wzrosła do trzystu. Wśród nowości znajdziemy na niej takie tytuły jak Burnout 2, Colin McRae Rally 2005, Freedom Fighters, Hunter: The Reckoning, Indiana Jones And The Emperors Tomb, Worms 3D czy Blood Omen 2. Pełny spis gier, znajdujących się na liście wstecznej kompatybilności znajdziecie po kliknięciu w te dwa słowa.

Ok, gigant z Redmond zajął się już wszystkimi ważnymi sprawami. Powiększono listę wstecznej kompatybilności, aktualizacja dashboardu wkrótce będzie do pobrania (napiszemy o niej dzisiaj), wielkie hity na ten rok już wydano. Czy możemy prosić o polską wersję Xbox Live czy to przerasta możliwości amerykańskiej firmy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Najwyraźniej ponad 2000 osób, które chce płacić za usługę nie interesuje takiego giganta jak Microsoft. Swoją drogą pierwszy raz widzę firmę, która broni się przed zarabianiem pieniędzy. Bo takie, co olewają klientów to nic nowego. Gigant z Redmond jest jednak jak zwykle liderem bo umiejętnie łączy obie te rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here