Rozszerzenie nazywa się dokładnie tak jak wprowadzona do gry nowa rasa – Kamael. Jest to mieszanka wojownika i maga, która ma jedno skrzydło. Brzmi dziwnie? Tak, ale jest dość ciekawe. Poprzez walkę, rozwijanie swojej postaci, zwiększanie doświadczenia w końcu zdobywamy możliwość przekształcenia jej w „final form”. Dopiero wtedy wyrasta nam drugie, brakujące skrzydło.

W Kamael znajdziemy także nowe krainy. Są nimi Hellbound I Isle of Prayer. Eksplorować powinny je tylko postaci powyżej 70go poziomu doświadczenia. Wprowadzono również podział podziemi na te, które możemy zwiedzać po rozpoczęciu konkretnego zadania i te, które otworzą się w chwili, gdy staniemy się właścicielem własnej fortecy. Oprócz tego w grze znajdziemy mnóstwo nowej broni czy pancerzy. Osoby mające już zarejestrowane konto mogą pobrać dodatek za darmo. Więcej na jego temat przeczytacie na oficjalnej stronie gry eu.lineage2.com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Path jest trudny do sciągnięcia, trzeba sie rejestrowac i te inne. . dla bardziej leniwych jest link do sciągnięcia. http://rapidshare. com/files/77221603/Lineage2p. . . Client. rar (na dole ekranu nacisnij free) W pliku jest pomoc instrukcja itd. itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here