Gracze z USA chyba wolą sztuczne piersi Lary Croft i wojenne zmagania. Według ostatnich badań NPD gra Uncharted: Drake's Fortune od momentu premiery – 20 listopada – sprzedał się w 117 tysiącach egzemplarzy. Mimo to Sony i producenci z Naughty Dog powinni być zadowoleni. Przygody Nathana Drake'a i tak sprzedały się lepiej niż inne Pstrójkowe tytuły w pierwszym miesiącu od premiery. Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction osiągnął wynik rzędu 75 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Wrześniowy hit na konsolę Sony Heavenly Sword to ponad 140 tysięcy szczęśliwych klientów w pierwszych czterech tygodniach od pojawienia się na sklepowych półkach. Uncharted: Drake's Fortune nie miał też żadnych szans w starciu z czwartą odsłoną Call of Duty. COD4: Modern Warfare za miesiąc listopad osiągnął wynik ponad 444 tysięcy sprzedanych kopii na Playstation 3.

Nie twierdzimy, że Uncharted: Drake's Fortune to gra słaba. Nic podobnego! Po prostu trafiła na okres rynkowej dominacji COD4. Cóż. Tak bywa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Uncharted: Drake’s Fortune to jak dla mnie bardzo dobra gra. Rewelacyjne wstawki, animacja postaci, dialogi to jest to co zawsze lubię i to tego całkiem niezła jak na PS3 grafa. Niestety tytuł ten jest chyba niedoceniany przez graczy:(

  2. Też mi się tak wydaje. Przeszedłem ostatnio Uncharted i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Grafika lepsza z każdą godziną grania, momentami jest naprawdę genialna (jak choćby sceneria zalanego miasta i pływanie skuterem). Kawał naprawdę świetnej przygody z kapitalnym, chyba najlepszym jak na razie systemem dynamicznego oświetlenia HDR (włącznie z symulacja GI). Muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłem przy grze tego typu. Dla mnie to jest kolejna „interaktywna” opowieść po Heavenly Sword.

  3. Bardzo dobra gra. Grafika bardzo dobra, system grania bardzo dobry, przygoda genialna, temat rewelacja i tak dalej. Po prostu miodek 🙂

  4. Święta za pasem, więc trzeba sobie zrobić prezent i właśnie zastanawiam się na tym tytułem, a z drugiej strony mocno kusi mnie Assassin’s Creed. . . no i mam dylemat, pomóżcie! 🙂

  5. Game Rankings: Assassin’s Creed 81%U:DF 89%Metacritic:Assassin’s Creed 82%U:DF 89%Niemalże oczko wyżej dla Drake’a. Najlepiej zrób tak, kup Assassina, przejdz go i wymień na giełdzie/allegro na Drake’a którego sobie już zostawisz w kolekcji:) Imo Assassin zasługuje tylko na kupno i wymianę, ot tak zwykły średniak ledwo po osiemdziesiątce jakich wiele.

  6. AC jest nudny jak bolka trampek, Unchrted to wspaniala opowieść, jak świetny film przygodowy. Co do amerykanów, nie wiem skąd macie te dane, ale na VGchartz pisze, ze w USA sprzedalo się tej gry 232. 034 sztuk, co i tak nie powala. Amerykanie. . . ostoja X360 nic tam już nie przebije gumowego żużlowca LOL. HALO3 -4. 2 mln(USA) do 1. 5 mln(EU) 3:1 w stosunku do Europy, jeśli chodzi o ten tytuł-bez komentarza. W Europie pokuszę sie nawet o stwerdzenie, że PS3 sobie radzi lepiej niż X360, wdać to szczególnie w ostatnim czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here