Ostatnio wspomnieliśmy Wam, że wielu z fanów World of Wacraft pada ofiarą phishingu (przez swoją głupotę, dodajmy…). To nie jedyne doniesienia związane z popularnym MMO, jakie pojawiają się w sieci zaledwie kilka dni przed startem tegorocznego BlizzConu. Plotki nie mają końca, a część z nich jest ponoć potwierdzona przez „zaufane źródła”.

Nowe rozszerzenie dla WoW ma nosić tytuł Cataclysm. Tym razem górny limit poziomów doświadczenia ma zostać podniesiony jedynie do 85 (obecny zatrzymał się na granicy 80). Dodatek miałby być pierwszym, który nie wprowadza do świata gry nowych terenów. Zamiast tego miałby on odmienić te już istniejące. Co oznacza to dla graczy? Przede wszystkich wprowadzenie do starych lokacji nowych rozwiązań, a więc m.in. ostatnio dodanych typów questów czy możliwości latania. Lochy miałyby być dostosowane do wysokich poziomów postaci, a część z terenów zupełnie odmieniona. Mówi się nawet o zniszczeniu stolicy Hordy, Orgrimmaru.

Tak jak wspominaliśmy, Kataklizm miałby wprowadzić dwie nowe rasy: Gobliny i Worgenów. Ci drudzy mieliby możliwość przechodzenia z formy wilczej do ludzkiej. W rozszerzeniu ma zabraknąć nowych klas, jednak planowane jest ponoć udostępnienie nowych kombinacji rasa/klasa, jak np. Tauren Priest czy Human Hunter. Wszelkie potwierdzenia (lub zanegowanie powyższych informacji) powinny pojawić się już pod koniec tygodnia. Jest jednak całkiem możliwe, że Blizzard zdecyduje się odmienić swoją grę w związku z nadchodzącymi piątymi urodzinami (końcówka listopada).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Nie gram już w to MMO (ani żadne inne), ale coś mi się widzi, że część tego co tu jest napisane, jest prawdopodobne (wspomniany limit 85 i przebudowa dungeonów, która już postępuje). Niewiarygodnym jest, by usunięto Orgrimmar (prosiłbym o źródło źródła tych informacji), w te 2 rasy nowe też nie wierzę. Nie wierzę też, że nie będzie nowych terenów, bo niby gdzie mielibyśmy ten 85 lvl nabić? Na battlegroundach? Przecież w Azeroth istnieją jeszcze niedostępne lokacje (północ od Stormwind, Hyjal (nie jako raid) na przykład). Nie wierzę też, że Blizzard zdecyduje się na wprowadzenie dodatkowych klas, dla ras, które ich nie miały. 100% pewny jestem natomiast, że będzie nowa klasa specjalna.

  2. „Mówi się nawet o zniszczeniu stolicy Hordy, Orgrimmaru” Mowi sie o zniszczeniu nie usunieciu. Moze poprostu bedzie wygladala jak po przegranej bitwie wszystko w plomieniach zburzone budynki itd. gdzie wiekszosc nadal by dzialala poniewaz zostaly w jakiejs tam czesci odbudowane. 8]

  3. Mimo wszystko, chętnie poczytałbym te rewelacje z pierwszej ręki. . . Na moje oko to tylko bajki wymyślone na poczekaniu przez pewien serwis, by wzbudzić sensację. Blizzard nic oficjalnie nie podał. Ot Blizz postanowił odświeżyć dungeon Onyxii w jednym z następnych patchy i ktoś wymyślił teorię, spiskową.

  4. Pewnie masz racje! To jak i inne multum plotek przed blizconem. Mnie i tak tylko i wylacznie interesuje Diablo 3 a o nim jakos tych plotek najmniej! 8P

  5. Ja też jestem takiego zdania , póki nie ma potwierdzenia to nie będę traktował tych plotek poważnie. Dali na haloween 2 maski i od razu nowe rasy będą , być może fani mają racje (poczekamy , zobaczmy), w dodatku ma zalać Ogri ? no dobra dla rozwoju fabuły niech będzie tylko gdzie teraz biedne orki pójdą , pewnie na jakieś wyspie się osiedlą. Dobra to jako człowiek jestem w stanie zrozumieć , różnorodność może być ale Taurena Priesta nie jestem w stanie zaakceptować, nie wiem może powiecie, że wydziwiam ale nie wyobrażam sobie byka który healuje. Kapłaństwo dotyczy „człekopodobnych” oni mają wiarę i to daje im moc światła , a byki jak to byki 😀 w polu jedynie mogą szamanami być no i tymi druidami 🙂 Jeszcze niech zrobią humana druida to będzie śmiech na sali ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here