Po połączeniu się id Software i Bethesdy (więcej na ten temat przeczytacie tutaj), w trakcie tegorocznego QuakeConu, na głównej scenie pojawili się przedstawiciele obu firm. W imieniu tej drugiej wypowiadał się Todd Howard. Choć jego przemówienie pozbawione było konkretów, to serwis BigDownload wyłowił z niego kilka smakowitych kąsków.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że choć Bethesda pracuje już nad swoją kolejną grą, to w tej chwili nie chce jeszcze o niej mówić. Wiadomo jednak, że nie jest nią piąta odsłona serii The Elder Scrolls. Na ten tytuł będziemy zatem musieli poczekać przynajmniej kilkanaście miesięcy. Nie doczekamy się natomiast kolejnych mikrododatków do Fallout 3. Mothership Zeta, którego recenzję opublikujemy jutro jest ostatnim z nich.

Wystąpienie Howarda na pewno nie zadowoli tych, którzy czekają na jakiekolwiek wieści dotyczące Fallout: New Vegas. I o tej produkcji przedstawiciel Bethesdy nie chciał powiedzieć ani słowa. Elder Scrolls MMO skomentował tylko krótkim „zawsze istnieje szansa (że taka gra powstanie przyp. red.)”. Po raz kolejny musimy więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że o planach amerykańskiej firmy dowiemy się czegoś w trakcie imprezy GamesCon, która rozpoczyna się już za kilka dni.

Na zakończenie przypominamy, że jakiś czas temu Bethesda udostępniła darmową wersję The Elder Scrolls II: Daggerfall. Więcej na jej temat przeczytacie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. hmmm, moze klimatyczny crossover w ktorym mothership zeta opanowany przez supermutantow laduje w tamriel, ktorego dzielnice lacza sily i z pomoca powracajacego dagoth ura przeciwstawiaja sie najezdzcy ? na koncu wszystko okazuje sie nie takie jak na poczatku i jakis gosc w mocno zuzytej niebieskiej koszulce z 2453 na plecach, ktory rzypadkiem znalazl sie w ladowni mothershipu, mierzy sie oko w oko z dagothem ktory wczesniej pozarl mieszkancow tamriel a potem supermutantow i w finalowej scenie posyla mu w oko strzal z super-modyfied-ac16-plasma-pulse-rifle, po czym wchodzi w portal do otchlani i po wybciu tam wszystkiego co sie rusza znajduje uklad runow ktore w odpowiedni sposob ulozone przeteleportuja go z powrotem do krypty 2453 znajdujacej sie w okolicach buenos aires. no coz to bylby za cod miod i orzeszki, wszystko co najlepsze od beth w jednej grze !!! 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here