INFORMACJA PRASOWA

Będą to:

* Company of Heroes: Kompania Braci – najnowszy RTS firmy Relic, mistrzówgatunku, twórców Warhammera 40,000: Dawn of War i Homeworld. Więcejinformacji na www.gram.pl/CompanyOfHeroes.

* The Settlers: Dziedzictwo Królów – piąta odsłona kultowej serii oosadnikach, wzbogacona o dwa oficjalne rozszerzenia – Misje Dodatkowe orazLegendy. Więcej informacji na www.gram.pl/Settlers5.

* Neverwinter Nights 2 – wielki powrót do świata Zapomnianych Krain -największego uniwersum stworzonego w ramach systemu fabularnego Dungeons &Dragons. Wydanie zawiera dodatkowo płytę bonusową z najnowszymi poprawkami,pierwszą częścią modułu Wyspa Piratów oraz Wyspę Aeris – moduł do gry naoficjalnym polskim serwerze NWN2. Więcej informacji na www.gram.pl/NWN2.

Tytuły te ukażą się w serii Platynowa Kolekcja 26 czerwca, czyli 5 dnipóźniej niż pierwotnie zapowiadano. Za opóźnienie wszystkich graczyprzepraszamy. Wszystkie trzy gry zostaną wydane w polskich wersjachjęzykowych i w cenie 59,90 PLN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Najlepsze jest to, że NWN 2 wydają z modami. To naprawdę cieszy, zwłaszcza, że Wyspę Piratów przygotowała Sarmatia. Pamiętam Diabła. . . fajnie sie grało. Oby takich platynek było jak najwięcej.

  2. Mnie kusi na CoH. Szkoda że nie sprzedają już edycji kolekcjonerskiej 🙁 Jaki ja byłem głupi że pre-ordera nie zrobiłem 🙁

  3. Diabli by to, mam wielki dylemat. NWN2 czy CoH. W oba tytuły chętnie bym zagrał. Ech, chyba z sentymentu wybiorę NWN. Zobaczymy, jeszcze do 26 czerwca mam 10 dni. . . 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here