Nie wiem dlaczego, ale moi znajomi grający lata temu w Duke Nukem 3D nazywali te paskudne knury w policyjnych mundurach per „Śwynie”. Nieważne. Grunt, że Duke powraca o czym pisaliśmy tutaj. Dziś wiemy nieco więcej o samej grze i planach Gearbox względem samej marki. Na początek warto przytoczyć słowa Randy’ego Pitchforda z „G”, który podczas dzisiejszej panelowej dyskusji na PAX’ie oświadczył, że Duke Nukem Forever to dopiero początek! Tak więc w przyszłości możemy się spodziewać kolejnych kontynuacji, spin-offów i tak dalej. Mamy też kilka szczegółów dotyczących samego DNF. Oto one (Za info z G4) w typowo Djukowym stylu.

W grze Duke mówi: „Myśleliście, że odszedłem na zawsze?”

Narrator opowiada nam, że po DN3D Duke został bohaterem, zniknął. Potem wrócili kosmici i znowu rozpoczęli rozwałkę. Popełnili jeden, niewybaczalny błąd o czym mówi sam Duke, że: „Nie powinni tykać naszych kobiet”.

Pojawią się pojazdy. W tym ciężarówka z logo Duke Nuke’ma

Duke nie stracił poczucia humoru. Na widok trójcycastej demonicy nie traci rezonu i mówi: „Hell, I’d still hit it” (pozostawiamy w oryginale bo straciłoby pazur)

W Duke Nukem Forever będzie cytuję: DUŻO, DUŻO NAGICH PIERSI !!!!!

No i widzicie! Nie możemy pozwolić Śwyniom w mundurach i trójcyckowym demonom porywać NASZYCH kobiet! Niech lepiej uważają bo spotka je to co te z filmiku poniżej!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

 1. Ale Gearbox tylko dokończy grę, czy zrobi nową – po swojemu? No i jak będzie z wersją na PC? Widziałem, że pokaz był na xboksach. . .

  • Ale Gearbox tylko dokończy grę, czy zrobi nową – po swojemu? No i jak będzie z wersją na PC? Widziałem, że pokaz był na xboksach. . .

   Z tego, co czytałem to jest i tak, i tak. Gearbox razem z 3D Realms mają wybrać kilka (kilkanaście?) map, a częściowo zrobić nowe-własne.

   Ale co puknął? 😉

   your face, your ass, what`s the difference?

   +1 za zgranie się 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here