Kiedy już przedarłem się przez bure ruiny KZ2. Wymęczyłem drogę do pałacu Visariego. A potem załkałem rzewnie podczas walki z Radekiem przy której gryzłem ściany ze złości. Po wbiciu pułkownika Maela R. w ziemię poczułem się jak młody Apollo. W końcu miałem nadzieję na epicki finał drugiego Killzone'a. O naiwności! Ostatecznie okazało się, że wpadłem jak śliwka w… kompot i muszę sobie poczekać do części trzeciej. Tak więc do kiedy sobie poczekamy? Znamy już oficjalną datę premiery nowej produkcji od Guerrilla Games. Na amerykańskim Playstation Blog pojawiła się informacja, że KZ3 pojawi się w sprzedaży na rynku amerykańskim 22 lutego 2011 roku. Także Wielka Brytania przeżyje inwazję Helghastów tego samego dnia.

Co zresztą świata? Możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że w drugiego Killzone'a zagramy kilka dni, ewentualnie tydzień/dwa później.

To nie wszystkie wieści z blogu Playstation. Wiadomo już, że Killzone 3 na starcie będzie obsługiwał bardzo mocno lansowaną przez Sony technologię 3D oraz wspierać będzie kontrolery Move.

.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here