Pamiętacie jeszcze wideo z Uncharted 2 prezentujący tryb multiplayer? Materiał wywołał spore poruszenie (zresztą zobaczcie komentarze). Najwidoczniej sami twórcy zdają sobie sprawę, że gracze jeszcze przed premierą muszą posmakować trybu wieloosobowej rozgrywki w Among Thieves. Jak zapowiada Evan Weels z Naughty Dog jeszcze tej jesieni na krótko przed premierą kolejnej odsłony przygód Drake'a pojawi się drugie demo multiplayer Uncharted 2 (pierwsze było multiplayer beta, które wystartowało 3 czerwca – dostępne dla osób, które kupiły inFamous), a więc każdy będzie mógł sprawdzić czy Nathan D sprawdza się w globalnej sieci. Weels dodał także, że ekipa cały czas szlifuje grę i nie chodzi tylko o tryb sieciowej rozgrywki. Ujawnił, że z Uncharted 2: Among Thieves powinni być zadowoleni także ci, którzy nad sieciową zabawę przedkładają tryb dla pojedynczego gracza. Według deklaracji pana Evana kampania single player ma być dłuższa niż w pierwszej części gry, a same przerywniki animowane w sumie mają trwać około 90 minut. Powrócą też znane z jedynki postaci – Sully i Elena

Od półtora roku trwają też pracę nad kinowym obrazem na podstawie pierwszej części gry. Filmem Uncharted zajmuje się studio Columbia Pictures. Producentami zostali znani w filmowym światku Ari i Avi Arad, a za scenariusz odpowiadać ma Kyle Ward, który ma na swoim koncie adaptację innych gier wideo – Hitmana oraz Kane &Lynch.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Co do bety Uncharted 2 wystarczyło ją zdobyć na gametrailers (pewnie każdy „Polski Amerykanin” tak zrobił :)Sprawdziłem tryb co-op (reszta mnie nie interesowała zbytnio). I co nowa lokacja to pojawiał się coraz to twardszy przeciwnik. Na końcu to był jakiś facet z minigunem . . . ciekawe co dalej będzie (strach się bać :)Generalnie to stary dobry Uncharted tyle że na sterydach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here