INFORMACJA PRASOWA

Premiera skate. tuż-tuż, a już w najbliższy piątek pod fontanną w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie będzie można zagrać na konsolach Xbox 360™ z Dannym Wayem, dwukrotnym zdobywcą złotego medalu w “X Games” – najbardziej prestiżowych zawodach na świecie. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w organizowanych przez firmę 79 TH. zawodach deskorolkowych na specjalnie wybudowanej minirampie oraz zmierzyć się w “Game of Skate” w skateparku Kamuflage. Na najlepszego skatera czeka konsola Xbox 360™ oraz gra skate. Zawody odbędą się w rytm muzyki serwowanej przez DJ-a MINI.

Po imprezie w Warszawie Town Tour zawita do Katowic (6 października), ponownie do Warszawy (12 października), Poznania (18 października) i Wrocławia (20 października). skate. Town Tour07 odwiedzi także Kijów (23 – 25 września) oraz Lwów (26 – 27 września), gdzie odbędzie się sesja fotograficzno-filmowa, w której wezmą udział najlepsi polscy deskorolkowcy. Materiały z tych wydarzeń zostaną zaprezentowane podczas kolejnych imprez touru oraz na stronie www.towntour.pl.

Symulacja jazdy na deskorolce, czyli gra skate. jeszcze przed premierą otrzymała w prasie branżowej bardzo dobre recenzje. O jej wysokim poziomie świadczy 9/10 punktów od takich zagranicznych mediów growych, jak: “IGN”, “Gamesradar” i “1up.com”. Nasz rodzimy magazyn konsolowy “NEO”+ ocenił tę grę na 8,9/10 punktów.

Zadaniem gracza jest wykonanie na deskorolce ewolucji, które wzbudzą uznanie innych skaterów oraz zwrócą uwagę najważniejszych magazynów skateboardingowych. Gra wiernie odzwierciedla również kulturę jazdy na desce. Premiera skate. na konsolę Xbox 360™ zaplanowana jest na 28 września, a na platformę PLAYSTATION®3 – również w tym roku, ale w późniejszym terminie.

Dodatkowe informacje o skate.Town Tour07 na www.towntour.pl.

skate. Town Tour07 w Warszawie (Blue City i skatepark Kamuflage), 21 września:

10.00 otwarcie – testy gry skate. Electronic Arts na Xbox 360™
15.00 “Game of Skate” / skatepark Kamuflage
18.00 miniramp contest / hol główny Blue City
21.00 rozdanie nagród

Wstęp wolny

Kolejne imprezy w ramach skate. Town Tour07:

Kijów, 23 -25 września
Lwów, 26-27 września
Katowice (Paderewa), 6 października
Warszawa (klub Melodia), 12 października
Poznań (klub Post Dali Plaża), 18 października
Wrocław (skatepark zajezdnia), 20 października

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Danny Way!? W Polsce!? Jest to niesamowita wiesc!!! Ten koles jest tak konkretnym skaterem, ze razem obok Tonego, Rodney’a and company tworzy legende calego skateboardingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here