Konami zapowiedziało, że w Tokio pojawi się grywalna wersja Metal Gear Solid 4. Z całą pewnością jest to bardzo ważna wiadomość dla wszystkich posiadaczy Playstation 3. To jednak nie wszystko, co czeka na fanów twórczości Hideo Kojimy. Oprócz czwartej serii znakomitej serii, zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z Metal Gear Solid Portable Ops + na Sony PSP i Metal Gear Solid Online 2.0. Jako ciekawostkę można potraktować pojawienie się na targach komisku osadzonego w świecie Solid Snake’a. Dziełem tym jest Metal Gear Solid 2 Bande Desinee, który z tego co udało nam się dowiedzieć będzie dystrybuowany cyfrowo.

Na MGS lista gier prezentowanych przez Konami się nie kończy. Na stoisku firmy zobaczymy także całą gamę przeróżnych gier wymagających ruchu. Te trafią oczywiście na konsole Nintendo. Wielbiciele Wii zobaczą Wii Fitness, Dance Dance Revolution Hottest Party, Big Head Baseball i Big Head MLB. Na handheldzie “Ninny” zobaczymy zaś Pilates, Yoga, oraz Skin Basic. Do wszystkich już wymienionych tytułów dołączą jeszcze Time Hollow (DS), Silent Hill Origins (PSP) oraz Winning Eleven 2008 i Winning Eleven 11.

Nas oczywiście najbardziej interesuje grywalna wersja Metal Gear Solid 4. Jeśli tytuł ten jest równie miodny co piękny, to Sony zapewne przestanie się przejmować Halo 3. Ich propozycja ma olbrzymią szansę wywindować sprzedaż Playstation 3. Będziemy trzymali rękę na pulsie i poinformujemy was o wszystkim, co warto wiedzieć na temat wymienionych gier.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • ruszy ale nieznacznie. kazdy wie ze MGS4 wyjdzie i tak na X360.

      Tak samo wszyscy mowili o MGS 3 – ze to niby tylko kwestia czasu kiedy wyjdzie na pierwszego Xboxa. Byly nawet oficjalne zapowiedzi tej gry na peceta w jednym z polskich pism komputerowych. Nic z tych plotek na szczescie nie wyszlo.

  1. jedną grą człowiek nie żyje. . . zainteresowani już dawno zaopatrzyli sie w konsole z nadzieja na ten tytuł, a reszcie wątpię żeby się chciało wydac 3 paki na gre plus konsola. . . ale kto wie . . jeszcze z 10 takich pozycji i może cos ruszy. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here