Redakcja serwisu Computer and Video Games wysłała swoich dziennikarzy na Tokyo Game Show. Ci wielce się zdziwili kiedy na pokazie gier Electronic Arts postanowili wypróbować Burnout:Paradise. Okazało się wtedy, że pracownicy EA przeoczyli pewien drobiazg. Do Playstation 3 podłączyli wibrujące pady SixAxis.

Do tej pory Sony nie potwierdziło ich istnienia, choć po cichu wszyscy liczyli, że zostaną zaprezentowane w trakcie konferencji japońskiej firmy. Po prezentacji Burnouta tajemnica przestała byc tajemnicą dla każdego, kto postanowił zapoznać się z grami popularnych „elektroników”. Z opisu wynika, że kontroler nie różni się niczym poza dodaniem funkcji rumble od tego, który do tej pory dodawany był do Playstation 3. Czekamy więc na show Sony. Wtedy zapewne okaże się czy nowy model SixAxis'a faktycznie istnieje czy też dziennikarze CVG wypili za dużo sake.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

 1. Wtedy zapewne okaże się czy nowy model SixAxis’a faktycznie istnieje czy też dziennikarze CVG wypili za dużo sake

  Hahah fajny tekst. Ciekawe co na to Sony . EA jak zwykle pokazalo klase 😛

 2. Z opisu wynika, że kontroler nie różni się niczym poza dodaniem funkcji rumble od tego, który do tej pory dodawany był do Playstation 3.

  Cos mi sie nie wydaje, by w gre w ogole wchodzila taka mozliwosc. Przeciez dla istnienia wibracji potrzebne sa specjalne silniczki, a SixAxis zwykly takowych raczej nie ma, co latwo wyczuc po tym, jaki jest leciutki. Wiec z pewnoscia rozni sie on masą od swojego bez-rumble’owego poprzednika 😛

  • Cos mi sie nie wydaje, by w gre w ogole wchodzila taka mozliwosc. Przeciez dla istnienia wibracji potrzebne sa specjalne silniczki, a SixAxis zwykly takowych raczej nie ma, co latwo wyczuc po tym, jaki jest leciutki. Wiec z pewnoscia rozni sie on masą od swojego bez-rumble’owego poprzednika 😛

   Sixaxis z rumble’m nie rozni sie niczym od poprzednika poza dodaniem funkcji rumble, czyli dodania owych silniczkow. Pierwszy sixaxis silniczkow nie ma i dlatego jest lzejszy. Nie wydaje mi sie, aby potrzebne bylo bardziej opisowe podanie newsa, np. : „Nowy Sixaxis rozni sie od poprzednika dodaniem silniczkow i masa”, bo to nawet cwiercinteligentny czytelnik moze wywnioskowac. EUREKA!!! „8”

 3. No to fajnie. Wreście będzie można pograć z wibracjami. Tylko, żeby nie był za ciężki. Bo ja będzie za ciężki, to już wolałbym bez wibracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here