Od jakiegoś czasu wiemy, że urządzenie to będzie mniejsze i lżejsze. Serwis Joystiq donosi natomiast, iż znajdziemy w nim 64MB RAMu dzięki czemu w zapomnienie odejść ma największa zmora poprzedniego PSP – długi czas wgrywania gier. W PSP (nazwijmy je Lite) zamontowano baterię 1200mAH, która ma pozwalać na 3 do 6 godzin grania. Widać tu pewien postęp. Poprzedni akumulatorem 1800mAH pozwalał na tyle samo godzin zabawy.

Szkoda, że jest ona bardziej efektywna, ale nie pozwala dłużej cieszyć się podręczną konsolką. Na całe szczęście będziemy mogli ładować ją przez złącze USB. Z mniej przyjemnych wiadomości musimy donieść o tym, że piloty do poprzedniego modelu urządzenia nie będą działały z nowym a kabel component AV zaprezentowany na targach nie znajdzie się w opakowaniu z PSP. W urządzeniu znajdzie się również TA-085 PCB – inżynierowie zapewne są zadowoleni bo sobie rozszyfrują skrót.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Szczerze mówiąc jestem zadowolony gdyż nowa wersja jest odpowiedzią na liczne skargi developerów. Można powiedzieć, że Sony wyciąga pomocną dłoń do twórcom ciekawe teraz czy oni zrobią to samo.

  2. W nowym modelu nie będzie podczerwieni więc pewnie i starsza wersja z niej oficjalnie nie skorzysta, a szkoda. Ciekawe czy konstruktorzy wmontowali podswietlane czasowo przyciski bo w starej wersji denerwuje mnie to, że jak oglądam film późnym wieczorem to musze zapalać światło żeby np. pogłośnić albo zmienić film.

  3. mam stare PSP, ale nowe raczej kupię, chociażby dla TV Outa, juz nie wspominając o lepszym położeniu głośniczków i przełącznika WLAN . . PS. A nowe PSP nie nazywa się przypadkiem PSP Slim ;)PS2. Zły orbazek (zawiera nieprawdziwy/fake wygląd PSP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here