Nie wiemy zbyt dużo na temat tej wersji demonstracyjnej, więc news będzie krótki. Jeśli korzystacie z usługi Xbox Live to już teraz powinniście móc pobrać z niej ważące 510MB demo Harry Potter and the Order of the Phoenix. Nie wiemy dokładnie ile zabawy ono oferuje. Najlepiej będzie jeśli sami je pobierzecie i sprawdzicie co nowego słychać w słynnej szkole magii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. WSTYD, jak pobrałem demo i zacząłem grać to mi się śmiać zachciało. Najgorsze demo jakie ściągnąłem na xbox live, 4 puchary poustawiać i naprawić 4 pułki raptem 2 minuty, niech się nie ośmieszają. Jeszcze przed demem chciałem chętnie zobaczyć grę w akcji ale po tym demie to nawet za połowy cenny bym nie kupił. Tylko sobie pogorszyli sprawę tym demem.

  2. Przesadzasz demo jest po to żeby pokazać na co stać silnik gry, fizyke itp a nie żeby sobie pograć. Fakt jeśli jedno z drugim idze w parze to jest miodzio. Jedna marna misja kiepsko reprezentuje fabułe. Czarowanie bardzo fajnie rozwiązane na prawym analogu. Grafika bardzo miła dla oka, animacje postaci na dość dobrym poziomie. Fizyka gry jak dla mnie spoko dość fajnie wygląda przesuwanie przedmiotów czarami. Demo pokazuje możliwości drzemiące w grze, motyw „harrego potheada” nie trafił w moje gusta ale komuś sie może spodobać. Fanom serii na pewno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here