Posiadacze konsol sony Playstation 3 będący jednocześnie miłośnikami gier z gatunku First Person Shooter z pewnością zaliczą ten rok do udanych. Na sklepowych półkach właśnie zadebiutował Killzone 3, który święci triumfy ot choćby na brytyjskiej liście przebojów. To jednak nie wszystko co czeka posiadaczy „czarnuli” w 2011 roku. Z „ekskluzywnych” FPSów dostaniemy także trzecią odsłonę Resistance. O samej grze możecie dowiedzieć się więcej z naszego zbiorczego newsa Wszystko co wiemy o…. Dziś jednak możemy napisać więcej o trybie sieciowej rozgrywki. Przede wszystkim fani dwójki mogą zapomnieć o wielkich bitwach w których uczestniczyć mogło aż 60 graczy. Tym razem twórcy skupili się na jak sami to określili: na strategii i inteligencji. Nie wiemy co mają do końca na myśli, ale chyba nie mieli jak wytłumaczyć faktu, ze w Resistance 3 w trybie sieciowej rozgrywki spotka się zaledwie… 16 graczy. Co jeszcze? Gracz będzie mógł wydawać zdobyte skillpointy na upgrade’y broni, albo na pasywne/aktywne umiejętności.

Warto także wspomnieć, że w Resistance 3 powraca znane z pierwszej części weapon wheel. Kółeczko podczas rozgrywki da nam dostęp do pełnej gamy uzbrojenia. Wielu graczy krytykowało dwójkę za zmiany (wybór między dwoma rodzajami broni).

Poniżej możecie obejrzeć gorący materiał wideo z sieciowej rozgrywki w Resistance 3 zaprezentowanej na imprezie GDC.

Premiera Resistance 3 już 6 września. Z ciekawostek warto wspomnieć, że Insomniac Games już zapowiedziało, że na nowej, przenośnej konsoli Sony NGP także pojawi się gra z serii „R”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here