Pierwszy F.E.A.R nie wzbudził we mnie entuzjazmu, choć to oczywiście kwestia gustu – miał też wielu zagorzałych fanów. Prawdę mówiąc więcej czasu spędziłem na sieciowej rozgrywce w darmowego F.E.A.R Combat. Wygląda jednak na to, że F.E.A.R 2: Project Origin będzie warty naszej uwagi. Poniżej możecie obejrzeć dwa materiały wideo. W pierwszym twórcy gry opowiadają o sztucznej inteligencji zaimplementowanej do ich produkcji (tu trzeba przyznać, że już pierwszy S.T.R.A.C.H był pod tym względem wyjątkowy). Przeciwnicy potrafią wykorzystywać otoczenie aby skryć się przed naszym ostrzałem i tak dalej. Zresztą zobaczcie to sami. W drugim filmiku możemy dowiedzieć się więcej o samym enginie napędzającym F.E.A.R 2.

Głównym bohaterem drugiej odsłony FEAR (darujmy sobie ten akronim) jest Michael Becket – członek elitarnej jednostki specjalnej Delta, której zadaniem było zatrzymanie Genevieve Aristide szefowej korporacji Armacham. Firma prowadziła nielegalne badania genetyczne i bioinżynieryjne. Niestety podczas aresztowania dochodzi do tajemniczego wybuchu – Obrzeża miasta Auburn zostały zdewastowane. Po ulicach zaś zaczynają krążyć paskudne stwory oraz małą dziewczynka o imieniu Alma.

Drugi Fear pojawić się ma na platformach PC, Xbox 360 oraz Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. A juz w styczniu demo 😉 Uhuhuu nie moge sie doczekac! Pierwszy FEAR byl dla mnie genialny. Klimat bomba, emocjonujace walki i naprawde ciekawa fabula. A druga czesc zapowiada sie jeszcze lepiej 🙂

  2. zgadzam się z przedmówcą w 100%. FEAR to jedna z najciekawszych produkcji tego segmentu, poza tym znakomity filmowy klimat (w końcu Monolith to częśc Warner Bros. ) Wygląda na to że w drugiej odsłonie będziemy mieli więcej do czynienia z otwartymi przestrzeniami, oprócz ciasnych korytarzy, co jest tylko na plus.

  3. Trafna uwaga ~~lord_muppet~~Ja czekam z niecierpliwością na F. E. A. R 2Część pierwsza była świetna. Mam nadzieję że klimat gry się utrzyma na poziomie i będzie równie ciekawie (może nawet lepiej) niż w części pierwszej.

  4. Nie ma co dużo komentować, w lutym trzeba będzie zainwestować odpowiednią kwotę by kupić grę w ciemno. Widać, że engine jest podrasowany, ale nie zamierza pretendować do miana najbardziej (wpisać co chcecie). Tak, jestem fanboyem ;-).

  5. Pierwszy F. E. A. R. byl super i mam nadzieje ze druga czesc bedzie co najmniej tak dobra jak jedynka. W glebi duszy wolalbym jednak zeby Monolith wydalo starego Blooda w nowej oprawie lub po prostu kontynuacje tego hitu sprzed lat. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here