Ostatnio o drugiej odsłonie Saints Row zrobiło się głośno dzięki „producentce” Terze Patrick. Gwiazda porno pojawiła się nawet w materiale wideo. Niestety oprócz powolnego ściągania z siebie ciuszków Tera nie powiedziała nic nowego o nowej produkcji panów z Volition. Na szczęście pojawił się nowy zwiastun wideo w którym poznamy nowy gang, który dzięki szemranej umowie z korporacją Ultor wdarł się na ulice miasta. W Saints Row 2 zagramy na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Także posiadacze pecetów będą mogli delektować się SR2. Nowa produkcja Volition ma trafić na rynek już na jesieni. Premiera tego tytułu była już przekładana tak aby nie „zderzyć” się z czwartą odsłoną Grand Theft Auto. Najnowsza data to 14 października. Niestety pecetowe przygody Niko Bellica pojawić się mają na sklepowych półkach już w listopadzie. Jak Saints Row 2 poradzi sobie w starciu z takim gigantem? Czas pokaże.

Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi gry. Poniżej możecie obejrzeć omawiany materiał wideo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ech, czarnoskórzy z tatuażami, lasie, monstertrucki, co to za głupota? gorzej jak filmy klasy C rodem z Hameryki. Nie przekreślam gry ale w GTA IV już po I trailerze mieliśmy jasno nakreślane co i jak będzie wyglądać a tu jakoś tak niemrawo. Może za wysokie progi ale próba podjęcia rywalizacji z GTA to żadna hańba a widzę, że ta gra będzie podejmować rywalizację z Total Overdose czy podobnymi tytułami kopiującymi GTA.

  2. Podejmować rywalizację z Total Overdose:D buhahaha. . . chyba tej gry na oczy nie widziałeś i nie wiesz czym rządzi się rozgrywka w niej zawarta. Nie no nie mogę niezły tekst farmer. . . . pozdawiam;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here