Uzupełni on mocno przeciętną ofertę dla fanów sieciowej rozwałki, którą otrzymują po kupieniu Bad Company. W podstawowej wersji gry znajdą oni tylko jeden tryb zabawy sieciowej. Jak donosi Major Nelson, od teraz możemy pobrać cztery nowe mapy, powiększające ilość plansz dostępnych w tej produkcji. Niestety nie są to zupełnie nowe lokacje. Zamiast tego ściągnąć na dysk konsoli (na pewno 360tki, ale powinni je móc pobrać również posiadacze Playstation 3) możemy mapy znane z kampanii single player. W sumie są to cztery etapy – Acta Non Verba, Par for the Course, Ghost Town oraz Crossing Over. Community Choice Pack udostępniany jest za darmo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Niestety w BF:BC nie gramy bo jest strasznym średniakiem. . .

    Jest średniakiem, bo dostał 7. 1 na Vahalli? A już takie totalnie średniackie Mercenaries 2 (wszędzie dostaje niezbyt pochlebne oceny), które dostało u Was bardzo wysoką ocenę (bodajże koło dziewiątki) to już rewelacyjny tytuł?Ja wiem, że wypada w takich momentach mówić głosem ogółu, ale nie wierzę, że wszyscy w redakcji macie takie same zdanie i poszczególnych grach.

    • M2 to gra jakich mało gdybym to ja ja oceniał to było by 5, a co do BF:BC no moze nie na 10 ale 8 to ta gra z pewnością zasługuje.

      Słuchaj, opinia pRofeSionaliStoof i tak jest najważniejsza. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here