Twórcą Viking: Battle for Asgard zostało studio Creative Assembly, które znamy z doskonałej serii Total War. Tym razem nie stworzą jednak strategii a grę akcji (hack’n’slash), która pojawi się w sklepach na początku przyszłego roku. Jakieś doświadczenie w tworzeniu tego typu produkcji studio zdobyło tworząc Spartan: Total Warrior. Ich nowa pozycja trafi na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3.

Wiemy już, że w grze wcielimy się w Skarina, wojownika wybranego przez bogów, który ma obronić Midgard przed armią żywych trupów Hel. Jeśli nie uda nam się powstrzymać rozgniewanej boigini doprowadzi ona do ostatecznego starcia między bogami – Ragnarok. Creative Assembly zapowiada, że w grze zobaczymy olbrzymie bitwy, różnorodne scenerie i całe multum questów, które będziemy mogli wykonać. Więcej informacji na temat tej produkcji przekazane zostanie prasie na targach w Lipsku. Czekamy na nie z niecierpliwością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Spartan: Total War to kawał rewelacyjnej gry. Brutalna, ociekająca klimatem, wyrzynając zastępy Rzymian miało się wrażenie, że powietrze jest gęste od krwi i testosteronu :)Oby kolejny produkt był choć tak samo dobry a będzie super. Trzymam kciuki bo hack’n’slash na konsole nowej generacji nie ma w ogóle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here