W sieci pojawiła się grafika, która przedstawia modele Xboxów, które trafią na europejski rynek po obniżce ceny. Zobaczymy na niej Elite'a, Premium i nowy twór o nazwie Arcade. Ten ostatni według plotki zastąpić ma znaną graczom wersję Core.

Ponoć po faceliftingu znajdziemy w nim wyjście HDMI, bezprzewodowego pada i pięć darmowych gier Live Arcade. Wciąż jednak nie ma mowy o twardym dysku. Czy ten model konsoli zobaczymy wkrótce w sklepach przekonamy się zapewne na dniach. Lepszym pytaniem będzie jednak to czy kogokolwiek zainteresuje Xbox 360 bez jakiegokolwiek twardego dysku i czy ta mała zabawa w zmiany nazw ma jakikolwiek sens?

Dla nas firma z Redmond mogłaby już się przyznać, że wypuszczanie Core'a nie było do końca udanym pomysłem i trzeba go cofnąć z rynku. Skoro tracą milard dolarów na program przedłużanonej gwarancji na swoje konsole, to równie dobrze mogą zaoferować jakąś super wymianę dla tych pięciu osób, które kupiły najtańszą wersję 360tki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. ja po banie tez zastanawiałem sie nad core. . . ale toż to porażka matendinowa i jednak czekam na premium w odświeżonej wersji. (DRAGooN pl tag) za góra miech wracam na x-box live!bez kantów;->

  2. Wkładamy do konsolki grę, a tu zaraz na starcie pojawia sie napis: „Continue without saving?” – totalna klapa i obciach. . . Ładuja w HDMI, a my nawet seva nie możemy zrobić. . . kupować karcioche pamięcioch 64MB??? -brak słów

  3. Zamiast zamieniac popierdółkowaty Core, na rownie popierdolkowaty Arcade (wejście HDMI i tak beda teraz mialy wszystkie X-y, wiec co to za udogodnienie?) mogliby w ogole wycofac ze sprzedazy wersje konsol pozbawiona dysku twardego. Poza tym, zamiast kosztujacych okolo 150 zlotych Memory Unitów MS moglby wprowadzic dajmy na to 5GB dyski w niewiele wiekszej cenie – jesli ktos nie chce wydawac 400 zlociszy na dysk dwudziestke, to na czterokrotnie mniejszy moze sie skusi i wyeliminuje to problemy z brakiem HDD w X0

  4. 5GB dysk nie jest opłacalny w produkcji, ale 5GB flash card, już tak. Słowem, zastosowanie czegoś na kształt SSD dołączanego gdziekolwiek, czy to zamiast dysku czy jako kartę pamięcy (brzydkie estetycznie rozwiązanie). I jak sergiej mówi, w cenie 2x MCarda + wycofać Core (aka „cheapest ban recovery unit”) z rynku.

  5. Jak zwykle M$ przegina pałkę. 3 wersje i wszytkie można o kant h*** potłuc. Mieli zmienić technologię wytwarzania na 65 nm (co zapobiegło by przegrzewanie się konsoli i zmnijszyło by pobór prądu). Wbudowany HD DVD był by wspaniałym atutem a tak. . . nie przyjmuję kandydata na stanowisko pracy w moim pokoju :P. Takie odgrzewanie starego kotleta niech sobie sami jedzą ja pragnę zmiany godnej wszystko mającej PS trójki. Niższa cena X360 do PS3 jest dla mnie teraz bardzo zrozumiała. Owszem gier jest więcej, ale PS3 jest gotowym produktem bez bólu głowy o braku czegość. Poprostu oklaski dla wspaniałego M$ :(.

  6. 64nm wprowadzą zapewne do wszystkich konsol, więc chyba nie ma sensu się tym chwalić, ale fakt, wersja elite powinna, z naciskiem na powinna mieć napęd HDDVD, bo w końcu w jakimś celu ma to HDMI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here