Dodatek do jednej z najważniejszych gier ubiegłego roku za kilka tygodni trafi na sklepowe półki. Już we wrześniu znowu odwiedzimy wyspę opanowaną przez wojska koreańskie pod dowództwem bezwzględnego generała Kjonga i przetrzepiemy grzbiety paskudnych kosmitów. W grze wcielimy się w postać sierżanta Sykesa pseudonim Psycho. W Crysis Warhead ujrzymy nowe modele broni, pojazdy oraz zwiedzimy zakątki wyspy, które nie były dostępne w podstawowej wersji gry. Kilka dni temu Crytek podał też wymagania sprzętowe swojej nowej produkcji. A poniżej możecie obejrzeć kolejny, jeszcze gorący filmowy zwiastun Warhead'a.

Zapraszamy także do naszej recenzji gry Crysis.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Dla mnie w Crysisie było za mało misji w dżungli zmuszających nas do bezpośredniej konfrontacji z Koreańczykami. Przeważnie u mnie wyglądało to tak: najpierw wdawałem się w rozpierduchę z Koreańczykami, aby popodziwiać wybuchy, świetną fizykę itd. Kiedy za dużo Koreańców się na mnie rzuciło przeważnie ginąłem i wtedy zaczynałem na nowo, ale już przechodziłem w stylu Sama Fishera, czyli po prostu włączałem kamuflaż i omijałem przeciwników szerokim łukiem. To właśnie nie wykorzystywało pełnych możliwości silnika gry. Cieszę się, że za sprawą „Psychola” zostanie to zmienione i gra będzie jedną wielką akcją. Trailer mnie szczególnie nie zachwycił. Nie widzę wielkich zmian w grafice. Widać, że screeny są mocno podrasowane. Mam nadzieje, że zoptymalizowali odpowiednio silnik i potwierdzi się to, że grafika pod dx9 będzie taka sama jak na dx10, bo na razie Visty nie mam zamiaru instalować. (na xp po wklejeniu pewnego konfiga grafika z dx9 wiele się nie różniła od dx10, także jest to możliwe)

    • (na xp po wklejeniu pewnego konfiga grafika z dx9 wiele się nie różniła od dx10, także jest to możliwe)

      dx 10 w crysis to pic na wode 😉 [jak zreszta we wszystkich grach] na xp gra wyglada identycznie po wgraniu odpowiedniego configa.

  2. Jak dla mnie Crysis był świetną grą, ale strasznie szybko się skończył. Z tego powodu bardzo się cieszę, że kolejna odsłona tej gry pokaże losy drugiego bohatera, który był dość kontrowersyjną postacią w pierwszej części. Co do trailera to pierwsza klasa, super ujęcia prawie jak zwiastun jakiegoś filmu. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, ciekawe czy zrobią trzecią odsłonę ukazaną od strony dowódcy, który został porwany przez obcych ale później się odnajduję. Mam nadzieje, że C: Warhead będzie się układał w jakąś sensowną całość z podstawowym Crysisem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here