Serwis Eurogamer donosi, iż w nowej kampanii znajdzie się pięć nowych rozdziałów. W sumie złożą się one na jeden nowy akt. Będzie to około 20% oryginalnej gry. Tak przynajmniej wynika z słów Marka Reina, przedstawiciela Epic Games. Wszystkie akty, które znamy z wersji na Xboxa 360 nie zostaną zmienione. Poza dołożeniem nowej treści gra się nie zmieni. Wiemy również, że w tym jednym dodatkowym rozdziale przyjdzie nam w końcu wpakować dużą dawkę rozgrzanego ołowiu w tyłek Brumaka. To ten wielki potwór, który przez chwilę ścigał nas przed rozpoczęciem piątego aktu gry. Wiemy więc również w którym momencie rozgrywki natkniemy się na nieznane do tej pory wydarzenia.

Przy okazji Epic Games zdradziło, że kampania ta (i inne dodatki z peceta) praktycznie na 100% nie trafią na Xboxa 360. Przeszkodą jest tu rozmiar nowości oraz fakt, że zostały one napisane na nowej wersji silnika UE3, która póki co nie jest kompatybilna z Xboxem 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. No no no. Wersja z iksa nie należała do krótkich a blacharze dostaną nie dość, że perełkę to jeszcze dłuższą. Pozazdrościć!Ciekawe jakie będzie miała wymagania wersja na PC ;>

    • No no no. Wersja z iksa nie należała do krótkich a blacharze dostaną nie dość, że perełkę to jeszcze dłuższą. Pozazdrościć!Ciekawe jakie będzie miała wymagania wersja na PC ;>

      Jeżeli niecałe 5 godzin to dla Ciebie długa gra. . .

  2. Słodziutko 🙂 Fajnie mieć PC :). Dobrze, że X360 podzieliło się tym pysznym smakołykiem z PC. Już nie mogę się doczekać. O komputer się nie martwię. Zarobi się na lewo i starczy na nowego kompa :P. Trzeba sobie jakoś radzić i nie marudzić.

  3. Jak to jakie . . napisane jaki silnik „UE3” . . czyli raczej nie będą odbiegały od pozostalych produkcji na tym silniku ( o ile chłopcy chociaż trochę się przyłożyli )

  4. Nie bądź śmieszny z tymi pięcioma godzinami. Jeżeli tyle Ci zajeło przejście (w co szczerze wątpie), to chyba szedłeś na rekord i należysz do ścisłej światowej czołówki. Większość recenzentów podaje czas 8-10 godzin na poziomie „casual’, czyli na najlatwiejszym. Oczywiście nie jest to gra długa, ale grałem w dużo krótsze. Powiedziałbym, że jest pod tym kątem średnia.

  5. Mnie martwi co innego. M$ promuje Vistę wypuszczając gry z X360, które wymagają DX10 a te AFAIK supportuje tylko Vista. Przeszedłem Gearsy na 360, trochę grałem on-line a potem sprzedałem tę konsolę. Żeby pograć na PC będę musiał oprócz upgrade sprzętu zainstalować nowy system operacyjny, a to niespecjalnie mi się uśmiecha. Kupuję właśnie nową płytę z prockiem i nie bardzo mam kasę oraz chęć na zmianę systemu. Aż się przypomina przesiadka z DOSu na Windows 95 naście lat temu :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here