INFORMACJA PRASOWA

Tym razem jedną z gier w EuroCup jest WarSow, który dzięki swej prostocie stał się popularną platformą w rozgrywkach 1v1. W turnieju brali udział najlepsi gracze z całej Europy, w tym Polacy reprezentujący barwy Fear Factory X-Fi. W wielkim finale ujrzymy naszego bardzo utytułowanego zawodnika. Jest nim Szymon „V!ct!M” Smyk. W ostatnim spotkaniu zmierzy się On z reprezentantem Niemiec – BoBelem. Pojedynek ten już 29 lipca o godzinie 22:00.

Kilka słów o grze Warsow

Warsow światło dzienne ujrzało ponad rok temu. Od tego czasu doczekaliśmy się kilku kolejnych wersji (obecnie ver. 3.0). Duży wpływ na jej dużą popularność miało to, że podobnie jak Enemy Territory jest całkowicie darmowa. Gra ta oparta została na enginie Qfusion. Realia Warsow są zbliżone do popularnej niegdyś produkcji, Quake`a 2. Sama rozgrywka jest bardzo dynamiczna a zarazem prosta i intuicyjna. Zwycięzcą pojedynku zostaje ten, który zdobędzie największą liczbę fragów (punktów).

Kilka słów o Fear Factory X-Fi

Fear Factory X-Fi jest najstarszą polską drużyną, która w przyszłym roku świętować będzie dziesięciolecie swojego istnienia. FF X-Fi należy do najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych drużyn w naszym kraju. Na swoim koncie posiada setki osiągnięć, które przyczyniły się do nawiązania we wrześniu 2006 roku współpracy z obecnym sponsorem głównym, firmą Creative Labs – liderem branży rozrywki cyfrowej.

Dywizja Fear Factory X-Fi Warsow składa się z bardzo doświadczonych graczy. Swoje umiejętności pokazali w dziesiątkach turniejów zarówno tych typu LAN jak i On-Line. Przykładem może służyć druga edycja LAN Party Śląsk, gdzie zdominowali całe rozgrywki zajmując dwa pierwsze miejsca napodium w turnieju 1vs.1 .

W związku z tym, że jednym ze sponsorów tego prestiżowego turnieju jest firma SteelSeries dla najlepszych przewidziano następujące nagrody:

1 miejsce – Słuchawki SteelSound 4H, podkładka SteelPad QcK Heavy
2 miejsce – Podkładka SteelPad S&S Solo
3 miejsce – Podkładka SteelPad QcK+

Wszystkich chętnych zapraszamy na antenę Headshot TV, gdzie przeprowadzona zostanie relacja „na żywo” z tego spotkania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here