Producenci dwoją się i troją, żeby rozpropagować komórkową rozrywkę. W gruncie rzeczy nic w tym dziwnego – w końcu każda gra java to wydatek rzędu kilku dolarów/euro/złotych, tym samym spore prowizje na ich konto. W swoich gazetkach i ulotkach coraz częściej sami zajmują się dystrybucją takich aplikacji, ale jeden z czołowych brytyjskich operatorów zaczął szukać innej drogi kontaktu ze swoimi klientami.

Do każdego zakupionego telefonu (Nokia 6233 lub Sony Ericsson K610i/K800i) gratis dodawane jest aż pięć gier java – 3D titles Planet Riders, Galaxy on Fire, Burning Tires, Robot Alliance oraz Heli Strike. Nie są to może pozycje najwyższych lotów i w mojej prywatnej opini raczej nie odsłaniają pełnych możliwości telefonu komórkowego. Specjaliści z O2 uważają jednak zupełnie inaczej.

Warto dodać, że podobne promocje są prowadzone na polskim rynku – bardzo często zdarza się – głównie przy okazji promocji zestawów dla młodzieży i dzieci – że do zestawu dodaje się gratis jedną czy dwie gry java… Ale znów takie, w które bez przymusu raczej grać się nie chce. I nic dziwnego, że ten rynek cały czas jest tak mało popularny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Grałem w splinter cella. Przyjemna gra, ale przychodziło mi w nią grać tylko wtedy jak siedziałem na tronie ;). To się nazywa deficyt wolnego czasu ;D

  2. kurcze dwa dni temu kupilem nokie 6233 i nie dostalem takich ciekawych prezentow :Pnasi operatorzy jak zwykle pozostaje w tylenarzekalem ostatnio na to ze Nokia nie dodaje Weza do swoich telefonow i kurcze wykrakalem w modelu ktory nabylem jest nawet Waz w wersji 3. 0 i jest. . . TRAGICZNYprzeniesiony w 3d stracil cala swoja miodnosc ktos wie gdzie i czy mozna sciagnac klasycznego Snake’a na wspomniany juz telefon ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here