Kolejne plotki na temat strategicznej serii.

A więc… rozszerzenie do Gry Roku (twierdziło tak ponad 35 przedstawicieli mediów), Half-Life 2: Aftermath to zupełnie nowy epizod w historii Gordona Freemana, stworzony przez jego oryginalnych twórców – studio Valve. Ponownie wcielimy się postać przyjemnego doktorka z bródką, który będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swoich działań w City 17 i Cytadeli. W trakcie swoich przygód Gordon ponownie współpracować będzie z Alyx Vance i jej robotem – Dogiem.

Informacje o nowych przeciwnikach były przesadzone – znów wspierać będziemy ruch oporu w walce z bezwzględnymi siłami Combine i chociaż Valve obiecuje wyjaśnienie wielu sekretów i tajemnic związanych z całą historią, pewne jest, że część spisku pozostanie tajemnicą. Nowe lokacje, jeszcze bardziej poprawiona sztuczna inteligencja wrogów oraz usprawniony silnik Source mają spowodować, że szczęki nam opadną.

I jeszcze jedna ciekawostka – mimo, że wydawcą gry teoretycznie jest Electronic Arts, wedle naszych informacji gra wydana zostanie tylko i wyłącznie via Source. Stfange.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here