Przedstawiciele wydawcy już oficjalnie potwierdzili, że Operation Flashpoint 2: Dragon Rising pojawi się w przyszłym roku na konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych. Tytuł ten ma pozostać wierny pierwszej odsłonie gry. Znów będziemy więc mieli do czynienia z prawdziwym symulatorem działań wojennych.

Tym razem poznamy prawdziwą moc armii Chin i Rosji. Konflikt, którego częścią staniemy się w OF 2 przeniesie nas na fikcyjną wyspę, leżącą trochę na północ od Japonii. Odkryto na niej bogate złoża ropy do których prawa roszczą sobie obie wspomniane już potęgi. Dalszą część scenariusza da sie już przewidzieć. Państwo Środka atakuje wyspę a Rosja odpowiada konkretną salwą armatnią.

Pisząc newsa niestety nie mieliśmy dostępu do informacji mówiących o tym w kogo wcielimy się w tej produkcji. Wiemy tylko, że Dragon Rising działał będzie w oparciu o silnik Neon znany między innymi z Colin McRae DIRT. Do podziwiania gry potrzebny nam będzie bardzo mocny sprzęt.

Chętnych zapraszamy na oficjalną stronę gry, gdzie powinniście znaleźć pierwszy zwiastun filmowy z tej produkcji. Link do niej powinniście widzieć pod tymi słowami.

Oficjalna strona Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Na taka wspaniala wiadmosc czekalem od paru ladnych lat! super! tyle nowych fajnych gier m awyjsc w niedalekiej przyszlosci! Jestem ciekaw co nowego oprocz grafiki zaoferuja nam autorzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here