Na swoim oficjalnym forum dyskusyjnym Mistrzowie Kodu poinformowali fanów elektronicznej rozrywki o tym, że mikrododatek Overwatch będzie ostatnim rozszerzeniem, które otrzyma tytułowa produkcja. Po jego premierze firma nie zamierza już zajmować się Dragon Rising. Dotyczy to zresztą nie tylko dodatków typu DLC ale i łatek. Jeśli więc narzekacie na jakieś błędy w tej pozycji, to raczej nie powinniście liczyć na ich naprawienie.

Jakoś nas to nie dziwi. Tytuł, który mógł podbić nasze serca okazał się nieco przereklamowaną produkcją, która niestety nie spełniła naszych oczekiwań. Po tym co powiedzieli właśnie przedstawiciele Codemasters gra, która została już przeceniona, potanieje zapewne o kolejnych kilka złotych. Czy warto ją upolować w promocyjnej cenie? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami. My możemy tylko przypomnieć wam co na temat Dragon Rising pisał nasz recenzent Daniel Kłosiński. Jego tekst znajdziecie w tej części Valhalli.

Przypominamy też o nowej grze Codemasters, o której pisaliśmy wczoraj. Może ta strzelanka będzie lepsza od ostatniego Operation Flashpoint.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

    • Niech spoczywa w pokoju. Gram w nią obecnie i jedyne co u mnie wywołuje, to chęć snu 😉

      Gra taka strasznie nudna nie jest. Jej problemem jest raczej konwencja, czyli przygotowanie gry pod przecietnego nierozgarnietego gracza. Ja cala gre przeszedlem w stylu Rambo. Nie przypominam sobie momentu, gdzie zwyciestwo wymagalo jakiejs taktyki. Wystarczyl zawsze refleks i szybki lewy click 😛

  1. To pewnie w siedzibie Bohemi strzelają teraz korki od szampana. Czesi znowu zostaja monopolistami jeśli chodzi o symulatory piechoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here