Firma Sony nareszcie powiedziała coś konkretnego na temat usługi Home. Prawdopodobnie już jutro każdy posiadacz Playstation 3 będzie mógł pobrać klienta Domu, który umożliwi odwiedzenie wirtualnego świata japońskiej korporacji. Usługa, podobnie jak klient jest darmowa, choć za niektóre drobiazgi takie jak ubranka dla naszych awatarów trzeba będzie zapłacić. Już na starcie będziemy mogli ubrać się w stroje firmy Diesel, a nasze mieszkanko wzbogacimy o produkty firmy Ligne Roset. Imprezę – konkurs wirtualnych lotów – z okazji uruchomienia usługi rozkręci producent napoju Red Bull na swojej własnej wyspie. Gracze ze Starego Kontynentu będą mogli odwiedzić wirtualne kino i przestrzeń, którą ozdobiono motywami z Far Cry 2 (wkrótce będą też pomieszczenie inspirowane Uncharted, Warhawk, SOCOM i Motorstorm).

Choć do końca roku zostało już bardzo mało dni, to być może Sony rzeczywiście uda się otworzyć swój Dom przed Sylwestrem. My przynajmniej trzymamy za to kciuki i przy okazji odsyłamy was do nowych fotek z Home, które za chwilę zobaczycie obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jeden z moich kumpli z PSN został wylosowany do testowania HOME (jako ten ‚lojalny’ ;). Jakoś specjalnie nie wyrażał zachwytu. Czekamy więc do jutra. . .

  2. Hmm. . zupełnie nieświadomie nabyłem PS3 (tak – finalnie przeszedłem z obozu X’a) dosłownie w sam raz na Home 😉 A na poważnie. . . na temat X360 kontra PS3 mógłbym napisać duży tekst nie bawiąc się ani trochę w fanbojowanie. . . Każda z tych zabawek ma swoją ciemną stronę i każda podpadła mi już konkretnie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here