Wczoraj prezentowaliśmy ogólne wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii. Dziś, wyjątkowo, zajmiemy się rynkiem naszych ulubionych pecetów. Analitycy z Chart Track twierdzą, że w dniach między 30 listopada, a 6 grudnia najchętniej kupowaną grą na PC w Zjednoczonym Królestwie był Footbal Manager 2009. Nawet debiutujące przygody Niko Bellica nie były w stanie wygrać z miłością wyspiarzy do futbolu. Na trzecim miejscu Call of Duty: World at War. Bardzo dobrze radzi sobie w rankingu Red Alert 3. W połowie stawki dodatek do World of Warcraft. Pecetowy Fallout na pozycji numer 6. Tuż za postapokalitycznym RPGiem potwory ze Spore, zombiaki z Left 4 Dead i afrykańskie wojaże z Far Cry 2. Pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier w UK zamyka nasz ulubiony podwójny deluks The Sims 2. A tak już od siebie dodamy, że to chyba najbardziej „optymistyczna” lista przebojów na PC jaką widzieliśmy! Całkiem niezłe i zróżnicowane tytuły. No i najważniejsze! Żadnych przygód Nancy Drew i tylko jeden dodatek do Simów.

Poniżej pełne TOP10 najchętniej kupowanych gier na PC w Wielkiej Brytanii w dniach 30 listopada – 6 grudnia według danych Chart Track.

FOOTBALL MANAGER 2009
GRAND THEFT AUTO IV
CALL OF DUTY: WORLD AT WAR
COMMAND AND CONQUER: RED ALERT 3
WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF LICH KING
FALLOUT 3
SPORE
LEFT 4 DEAD
FAR CRY 2
THE SIMS 2: DOUBLE DELUXE

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

    • nomad no nie wiem z tym Footbal managerem to przesadzają 😉

      Czemu? To jest bardzo dobra gra. Nigdy pilka nozna mnie nie interesowala, jednak w taka gre moge sobie zagrac. Jedyna „wada” Managera to fakt, ze nie nadaje sie dla bezmozgich smarkaczy, ktorzy ze swoim oszalamiajacym IQ na poziomie 30 sa w stanie przejsc jedynie Halo albo Gears of War. A gdy gra wymaga myslenia i planowania, to jest be.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here