[INFORMACJA PRASOWA] PENTAGRAM Titan charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością oraz precyzją. Duża powierzchnia robocza tabletu o rozmiarze przekraczającym format A4 pozwala na swobodną i twórczą pracę. Nowoczesna konstrukcja Titana umożliwia zmianę konta nachylanie tabletu w stosunku do podłoża. Dołączone do tabletu ergonomiczne i bezprzewodowe piórko rozpoznaje aż 1024 poziomy nacisku na powierzchnię tabletu. Maksymalna wysokość odczytu piórka wynosi 5 mm z dokładnością +/- 0,25mm a szybkość to aż 200 punktów na sek.

Do tabletu dołączono bogaty pakiet oprogramowania. Znane i cenione oprogramowanie graficzne Corel Painter Essentials 2 oraz Corel Photo Album występują w pełnych, nieograniczonych czasowo ani funkcjonalnie wersjach. Wersje pełne uzupełnia pakiet Pensuit oraz wersje demonstracyjne programów Adobe Photoshop CS, Corel Painter 9 oraz Paint Shop Pro X.

Tabet PENTAGRAM Titan jest objęty 24 miesięczną gwarancją door-to-door w systemie opieki i wsparcia S.O.S.

Sugerowana cena detaliczna brutto 499zł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. no co jak co Panowie ale. . . no nóż mi się otwira w kieszeni jak widze taką notkę bez informacji „TEKST PROMOCYJNY”. . . najlepiej z dopiskiem „Zapłacono za niego”. O firmi Pentagram można powiedzieć wiele ale napewno nie jest ona znana z „DOSKONAŁYCH” tabletów. Powiem więcej – ich tablety są zdecydowanie dalekie od doskonałości. OK. . może poprzednie tablety. . . z tym nie pracowałem. . . jeśli chodzi o doskonałość to chyba wszyscy zgodzą się, że wzorem pozostaje V. . . I. . . 3 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here