Na targach Penny Arcade Expo pokazano całkiem długi materiał wideo (u nas podzielony na pięć osobnych klipów) z prawdopodobnie najbardziej innowacyjnej, oryginalnej produkcji, w którą zagramy jeszcze w tym roku. Mowa oczywiście o LittleBigPlanet, które powinno wpaść w nasze ręce w przyszłym miesiącu. Wciąż jednak wielu z was zastanawia się o co dokładnie chodzi w tej pozycji. Jeśli waszego głodu wiedzy nie zaspokaja opublikowana na Valhalli zapowiedź gry, to powinniście zerknąć na umieszczone przez nas pod treścią newsa pliki wideo. Ich jakość może nie rzuca na kolana, ale materiały te powinny odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące LittleBigPlanet, które chcieliście zadać, ale nie mieliście komu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

    • Im więcej dowiaduję się o tej grze, tym bardziej mi się podoba. Szkoda że nie będzie na blaszaka 🙂

      na pewno wydadzą, a jak nie dokładnie to samo to jakaś firma skopiuje pomysły i wydadzą pod inną marką na PC

  1. gulczkwas1 – napewno to Kopernik umarł. LBP jest EXCLUSIVE’m na PS3 i nie zostanie wydane na żadną inną platformę. Wydawca: Sony Computer Entertainment Europe – myślisz, że Sony poxwoli wydać grę, która jest dla nich najważniejsza na PC, gdzie dominuje Windows Microsoftu? Pfff. . . kopia jak nawet wyjdzie, wątpię, żeby w jakimkolwiek stopniu umywała się do orginału.

  2. robber, wyjąłeś mi to z ust :DCo do filmików- zauważyłem dwie rzeczy- itemy szybko się wczytują, możemy zapomnieć o pasku ładowania, chociaż widać, że jakąś część sekundy item się ładuje (mogliby popracować, żeby wogóle się nie ładowało xD)- animacja stoi na mniej więcej 30 klatkach- nie jestem informatykiem, ale myślę, że z PS3 dałoby się wyciągnąć i z 60 przy tej grze, w końcu PS3 spokojnie wszystko oblicza Szkoda tylko, że to filmik. Chciałbym demo na PSN (czekam wytrwale) i grę na półkach- tak się już ‚podjarałem’ :D, że mógłbym pobiec i kupić. Myślę, że nie jestem jedyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here