Szósty Tekken oprócz wersji na Xboksa 360 i Playstation 3 doczeka się również odsłony na Playstation Portable. To z pewnością miła informacja dla tych posiadaczy przenośnej konsoli Sony, którym znudził się już Tekken: Dark Resurrection. Czego możemy oczekiwać po nowym „T”? Twórcy obiecują duże możliwości kreacji postaci (lub jak kto woli kustomizacji), tryb sieciowej rozgrywki oraz integrację z usługą Playstation Network. Trochę więcej wiadomo o Soul Caliburze, który będzie nosił podtytuł: Broken Destiny. Gra będzie tak zwanym „spin-offem” czwartej odsłony serii. Fani bijatyk mogą spodziewać się, podobnie jak w przypadku szóstego Tekkena, rozbudowanej kreacji bohatera. Twórcy obiecują, że wersja na konsolę przenośną zawierać będzie ponad dwudziestu zawodników do wyboru, a tryby rozgrywki będą praktycznie takie same jak w SC4 (Arcade, Story itd.). Niestety nie pojawią się bonusowi bohaterowie Gwiezdnych Wojen. Tak więc posiadacze PSP nie będą mogli wcielić się w Lorda Vadera i Mistrza Yodę. Na pociechę pojawi się nowy zawodnik o imieniu Dampierre.

Nie wiemy, czy ten Dampierre jest w stanie zastąpić Vadera, ale grunt, że będzie nowa postać. Tekken 6 na PSP zadebiutować ma jeszcze jesienią. W Soul Calibur: Broken Destiny zagramy jeszcze w te wakacje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

      • pieluszki też Ci zakładają?

        weź trochę zluzuj. jeśli Twoja data urodzenia mówi prawdę, to masz niemalże 3dyszki na karku, a wbijasz człowiekowi prawie 2 razy młodszemu (jeśli Jego data urodzenia mówi prawdę). . . jest na utrzymaniu starszych i chyba nie jest to żadne egzotyczne zjawisko wśród ludzi w wieku lat 15. a co do samego psp. to naprawdę warto byłoby się zastanowić nad zakupem. :)coraz więcej mocnych tytułów zaczyna spływać na tego handhelda, a w porównaniu do NDSi jest on dużo, dużo tańszy. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here