Jakub Kralka grał w FIFĘ 07 i ma dla was garść spostrzeżeń. Seria ciągle się zmienia, ale otwarty konflikt z Pro Evolution Soccer zdaje się być nie do uniknięcia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. „Bardzo dobrze z kolei prezentują się bramkarze – ich reakcje były jednym z mocniejszych punktów edycji 06 i teraz jest podobnie – choć nieco inaczej” – nie zgodze sie z ta opinią!!! bramkarze w 06′ to najwieksze dno jakie kiedykolwiek widzialem. przykladow jest wiele, a podam jeden. Często po wyjsciu sam na sam, kiedy piłkę otrzymuje sie w okolicach linii srodkowej, biegnie przez polowe boiska a pozniej mozna z nia wbiec w bramke centymetry obok bramkarza on tylko stoi i sie patrzy!!! Przypominam ze mowie o Fifie 06. Takich bledow jest o wiele wiecej. . .

  2. Niby tak, ale jednak w porównaniu do Fify 2005, to co w 06 prezentowali golkiperzy to było niebo a ziemia. Szczególnie fajna była ich animacja i te robinsonady. Teraz jest podobnie :). A bramkarz wybiega z bramki tylko jeśli naciskasz W, chociaż nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje słowa 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here