Twitter znów okazuje się świetnym źródłem informacji. Dan Maher, odpowiedzialny za Xbox Live, zdradził, że pierwsze DLC dla Alan Wake zadebiutuje już 28 czerwca. Jednocześnie poprosił graczy o zachowanie kart dodawanych do nowych kopii gry, z których kody pozwolą na pobranie dodatku za darmo. Rozszerzenie być może poprawi twarz głównego bohatera, tym bardziej wskazane byłoby zdobycie go za darmo.

O tym jak (nie)pełnym doznaniem jest Alan Wake, pisał ostatnio Katmay w swojej recenzji. Oskari Hakkinen ze studia Remedy uważa podstawową grę za pewną całość, a dodatki będą raczej pomostem pomiędzy pierwszym i drugim sezonem. „DLC nie opowiedzą dodatkowej historii. Dadzą inną perspektywę na to co robiliśmy w „jedynce” i spróbują wskazać kierunek dla kontynuacji” – powiedział. Nie dadzą chwili wytchnienia biednemu Alanowi, prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. dzisiaj kupiłem gre. Niektóre portale piszą że grafika jest dobra. Ja powiem więcej QRWA grafika jest rewelacyjna a efekty świetlne SĄ MISTRZOWSKIE. WIELKIE BRAWA DLA REMEDY.

  2. SORY katmay za kure ale normalnie kolesia co pisze recke ALANA i mówi że grafika tylko dobra i nic więcej to bym z roboty WYWALIŁ. To jest teraz na XO najlepiej graficznie zrobiona gra. A efekty świetlne są najlepsze jakie moje oczęta widziały. BRAWO REMEDY BRAWO MS za ALANA na XO.

  3. Sto lat produkcji i DLC miesiąc po premierze. Czyli jednak da się coś szybko zrobić? Faktycznie, brawo Remedy.

  4. katmay miałem na myśli inny portal. Po przeczytaniu tamtej recki postanowiłem nie czytać innych. Więc twojej nie czytałem. Zamiast się cieszyć że gra wyszła to inni jadą jak z. . . . . . Ale co poradzić nie każdemu się dogodzi. Wczoraj jak odpaliłem grę to szczęke szukałem na podłodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here