W natłoku jesiennych premier Hard Reset będzie miał trudne zadanie. Gra będąca staroszkolną strzelanką w klimatach Science-Fiction pojawi się w sprzedaży już za kilka dni. Poznaliśmy niedawno wymagania sprzętowe tej produkcji, a teraz możemy zagrać w wersję demonstracyjną tego tytułu. Demo ważące nieco ponad jeden gigabajt leży do pobrania w usłudze STEAM, a także możecie je ściągnąć ot choćby z tego, lub z tego adresu. Poniżej natomiast znajdziecie komiks HR oraz ponad 30 minut rozgrywki z bardzo ciekawym komentarzem.

Polecamy obejrzeć obydwa materiały!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Jak zejdzie do poziomu 10 Euro to rozważę zakup. Obwąchałem demo konkretnie i pozytywnie mnie zaskoczyło. Niezdecydowanym polecam spróbować. EDIT: Bulletstorm do wyrwania za 29zł – promo EA:) -> [Mpiq, Sturn]

  2. @motylanoga: 29 zeta? W empiku? Gdzie, gdzie?A w demko zagrałem. Całe 10 minut. Po kilku głębszych, jak to ja. No nie znam się, ale tak od razu bym nie skreślał – oprawa nienajgorsza, już w grze – bo wstawki komiksowe wydają mi się rozwiązaniem niskobudżetowym. Gra się OK, chociaż nie wciągnęło 🙁 Ale nie wydaje mi się aż tak źle, żebym jeszcze raz do demka nie podszedł. Tylko. . . tylko jakoś nie mogę złapać „tego czegoś”.

  3. Galeria Krakowska, sam dziś zaraz jadę po swoją wersję 🙂 Mnie w Hard Resecie urzekło „strejfowanie” z jednoczesnym pruciem z karabinu maszynowego.

  4. Chyba jednak przekonaliście mnie do zassania tego dema HR. Zobaczymy co Latające Dzikie Wieprze mają do zaprezentowania 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here