Panowie z Teksasu pracujący nad grą Rage na kilka dni przed premierą zaskoczyli nas wymaganiami sprzętowymi swojej gry. Czy Rage podobnie jak wcześniejsze produkcje Johna Carmacka i spółki będą niezbyt litościwe dla naszych blaszaków? Nic podobnego. Podane do publicznej wiadomości wymagania są zaskakująco niskie. Rekomendowana karta graficzna? Zaledwie GeForce 9800 GTX lub jej odpowiednik ze stajni AMD/ATi. Jedynie ilość wymaganej przestrzeni na dysku twardym może sprawić, że niejednemu graczowi uniesie się brew ze zdumienia.

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor: C2Duo lub jego odpowiednik od AMD

Pamięć: 2 GB pamięci operacyjnej RAM

Karta graficzna: GeForce 8800 lub Radeon HD 4200

HDD: 25 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym

System operacyjny: Windows XP SP3, Vista/7

Zalecane wymagania sprzętowe

Procesor: Core 2 Quad lub jego 4 -rdzeniowy odpowiednik od AMD

Pamięć: 4 GB pamięci operacyjnej RAM

Karta graficzna: GeForce 9800 GTX lub Radeon HD 5550

HDD: 25 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym

System operacyjny: Windows XP SP3, Vista/7

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Mnie za to dziwi sztuczne podnoszenie wymagań odnośnie procesora. Większość nowych produkcji wymaga niby 4 rdzeniowego CPU, a jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przycinanie tym spowodowane w żadnej grze. Mam C2D i wszytko śmiga jak ta lala.

  2. Dla mnie bomba. Nie trzeba się martwić o modernizację sprzętu, a przy obecnej jakości grafiki w większość produkcji gra się bardzo przyjemnie. Jeszcze ze dwa lata mogą spokojnie pociągnąć. Tylko niech za ten czas skupią się na fabule, gameplayu itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here