[INFORMACJA PRASOWA] Prezentacja będzie miała miejsce w Warszawie w CH Wola Park przy ul. Górczewskiej 124 w dniach od 10 do 17 grudnia 2006.

PLAYSTATION 3 Show Trick to projekt, nad którym pracowała potężna grupa ludzi już od prawie pół roku – powiedział Marcin Ziobrowski, Business Manager PlayStation w Sony Poland – Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że w ramach prezentu gwiazdkowego wszyscy chętni, którzy pojawią się w CH Wola Park, będą mogli zagrać na sześciu stanowiskach prezentacyjnych z PLAYSTATION 3.

W PLAYSTATION 3 Show Truck prezentowane będą następujęce gry na PS3: MotorStorm, Resistance: Fall of Man, Ridge Racer 7, FORMULA ONE: Championship Edition, oraz Genji: Days of Blade.

Prezentacja w dniach 10 – 17 grudnia br. jest zaledwie początkiem tego, co planujemy zrobić w okresie premiery PLAYSTATION 3 w Polsce – dodaje Maciej Kmiolek, Kierownik d/s PR i Marketingu Handlowego, Playstation w Sony Polan – Przygotowujemy ponad 2 miesięczny „tour” po całej Polsce, dzięki któremu gracze będą mogli sprawdzić tytuły startowe dla PS3 oraz zobaczyć przedpremierowo gry, które pojawią się w dalszej części 2007r.

PLAYSTATION 3 Show Truck – tutaj zrozumiesz, czym jest obraz wysokiej rozdzielczości. Dziesięć telewizorów LCD BRAVIA KDL-40W2000, obsługujących format High Definition, to gwarancja niebywałej ostrości, wciągającej głębi obrazu i wyjątkowego bogactwa barw.

Entuzjaści gier zobaczą obraz tak szczegółowy, o jakim nie śnili, a to za sprawą zastosowanych paneli LCD 7 generacji. Krótki czas reakcji matrycy – tylko o 8 ms – sprawi, że nawet szybki ruch będzie idealnie odzwierciedlony. Źródłem sygnału HD będzie sześć PLAYSTATION 3, a także wyróżniona przez EISA kamera HDR-HC3*, kamera HDR-SR1 oraz odtwarzacze Blu-ray.

Plan dnia prezentacji PLAYSTATION 3 w niedziele 10 i 17 grudnia:
10:00 – 13:00 (wszystkie 5 gier)
13:00 – 14:00 (sesja Resistance: Fall of Man)
14:00 – 15:00 (sesja MotorStorm)
15:00 – 17:00 (wszystkie 5 gier)
17:00 – 18:00 (sesja Resistance: Fall of Man)
18:00 – 19:00 (sesja MotorStorm)
19:00 – 20:00 (sesja FORMULA ONE: Championship Edition i Ridge Racer 7)

Plan dnia prezentacji PLAYSTATION 3 od 11 do 16 grudnia 2006 (poniedziałek – sobota):
10:00 – 13:00 (wszystkie 5 gier)
13:00 – 14:00 (sesja Resistance: Fall of Man)
14:00 – 15:00 (sesja MotorStorm)
15:00 – 18:00 (wszystkie 5 gier)
18:00 – 19:00 (sesja Resistance: Fall of Man)
19:00 – 20:00 (sesja MotorStorm)
20:00 – 21:00 (sesja FORMULA ONE: Championship Edition i Ridge Racer 7)

Partnerem PLAYSTATION 3 Show Truck jest telewizja nowej generacji n – pierwsza w Polsce i pierwsza w Europie środkowo – wschodniej telewizja umożliwiająca odbiór programów w technologii HD, nagrywanie wybranych pozycji programowych, zapewniająca dostęp do biblioteki filmów i programów na życzenie oraz posiadająca w swej ofercie premierowe na polskim rynku programy telewizyjne.

„N” rozpoczęła nadawanie 12 października 2006 r. Zaawansowane technologicznie rozwiązania umożliwiają odbiór w rozdzielczości HD gwarantującej idealną jakość obrazu. W n dostępna jest również funkcja nagrywania wybranych pozycji programowych – PRV oraz dostęp do biblioteki filmów i programów na życzenie – VOD.

W bogatej ofercie programowej telewizji n znajdują się również premierowe na polskim rynku kanały telewizyjne takie jak: MGM – pierwszy w Polsce kanał filmowy dostępny w formacie SD oraz HD, Wojna i Pokój – kanał prezentujący klasykę i współczesność rosyjskiego kina, Baby TV – bezpieczna telewizja dla dzieci do lat trzech, Discovery Historia – kanał dokumentalny oferujący nowatorskie podejście do tematów historycznych, Discovery HD – jedyna globalna sieć telewizyjna oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii HD, nSport – kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej, TVN Lingua – kanał do nauki języków obcych.

W ofercie telewizji nowej generacji n kanały pogrupowane są w 7 pakietów tematycznych: „informacja i rozrywka”, „style moda muzyka”, „dzieci”, „cinemax”, „sport i motoryzacja”, „kultura nauka świat” oraz „hity filmowe”. Pakiet „informacja i rozrywka”, który zawiera najchętniej oglądane polskie i zagraniczne programy popularne i informacyjne (w tym m.in.: TVN, TVN24 i ponad 200 innych kanałów z całego świata) oferowany jest wszystkim klientom bezpłatnie. Do końca 2007 roku, przy zakupie pakietu „hity filmowe” pakiet „cinemax” otrzymywany jest w prezencie.

Sieć dystrybucji telewizji nowej generacji n składa się z ponad 1500 punktów sprzedaży bezpośredniej w całej Polsce. n to również nowoczesne telefoniczne biuro obsługi klienta, korzystające z najnowszego oprogramowania oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych i dydaktycznych

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. :D:D:D:D:D:D:D:D:D mam blisko do Wola Park na pewno się tam pojawie, ale obawiam się, że będą tłumy i nie zdołam zagrać w cokolwiek :(.

  2. ale mi pokaz . . . pewnie będzie coś w stylu: „PS3 wyjdzie w Polsce ! Sony zdecydowało się wypuścić na nasz rynek aż 5 sztuk konsol” 😛 . . . żałosne, nie ma konsol a oni jeszcze to reklamują

  3. wiadomo coś o PS3 Trucku w Krakowie ?shadow. . . przeczytaj. Wśrodku jest kilka 50 calowych TV Full HD, konsole PS3 i wszytsie dostępne gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here