Paraworld to nowa gra autorstwa studia SEK, w której zwiedzisz świat równoległy władany przez dinozaury i prymitywne plemiona. Cała fabuła opleciona jest wokół historii grupy XIX-wiecznych naukowców, którzy odkrywają połączenie z równoległym światem. Niedługo ukazuje się, że muszą zostać jego obrońcami.

To nietypowa strategia czasu rzeczywistego, bowiem zamiast maszyn bojowych kierujemy dinozaurami, dokładnie zaś czterdziestoma różnymi gatunkami. Świat ParaWorld to 15 map w 5 zróżnicowanych klimatach, w tym Kraina Północy, Lawa, Lodowe Pustkowia, Dżungla i Sawanna. Wzorem najlepszych gier strategicznych ostatniego czasu, główną rolę grają postaci specjalne, które mogą zaważyć na przebieg każdej bitwy. Dla lubujących się w konflikcie z prawdziwymi ludźmi przewidziano oczywiście możliwość gry w sieci w kilku trybach.

Valhalla.pl i Nicolas Games przygotowały konkurs dla kreatywnych z okazji premiery gry! Poniżej krwawe szczegóły:

Czasami, kiedy dzień wlecze się leniwie, odchodzimy od redakcyjnych komputerów, nabijami fajki tytoniem, siadamy na naszych fotelach chesterfield i z psami myśliwskimi pod nogami dumamy o tym, co by było gdyby… To naprawdę przyjemna rozrywka, dlatego też zachęcamy was do rozruszania szalonego pisarza, skrywającego się w waszym wnętrzu.

Wystarczy, że w kilku zdaniach opiszecie scenariusz gry osadzonej w alternatywnym świecie, w którą chcielibyście zagrać. Powiedzcie, dlaczego uważacie, że ten pomysł jest fajny. Najciekawsze pomysły nagrodzimy egzemplarzem gry i kwotą dwustu punktów Valhalli. Wszyscy uczestnicy dostaną od nas 50 punktów.

Kilkuzdaniową odpowiedź wystarczy wysłać do użytkownika „konkurs” przed 17 grudnia.

Zapraszamy do piór! Pisz i wygraj!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. wychodzi na to, że samo wysłanie zgłoszenia przerasta moje możliwości. . . „Kilkuzdaniową odpowiedź wystarczy wysłać do użytkownika „konkurs” przed 17 grudnia. „eeee

  2. podejrzewam ze starym zwyczajem przewalujemy konkurs i rozdzielimy nagrody miedzy soba a reszte opchniemy na allegro 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here