Kilka dni temu pojawiła się informacja, jakoby dostęp do Twittera i Facebooka miał zostać dodany w Xbox Live już w listopadzie. Wcześniej, bo jeszcze w tym miesiącu, Microsoft miałby przeprowadzić testy tych funkcji. Jakby na potwierdzenie tych doniesień, uruchomiono właśnie specjalny formularz, w którym każdy zainteresowany posiadacz Xboksa 360 może wyrazić swa chęć udziału w becie. Jest kilka „ale”: należy podać numer ID i numer seryjny konsoli, być posiadaczem złotego abonamentu (są oni preferowani, aczkolwiek M$ nie wyklucza osób ze srebrnymi kontami) oraz… mieszkać w kraju, w którym Xbox Live jest oficjalnie dostępne. Po raz kolejny brawa dla polskiego oddziału firmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

    • a żeby zapisać się nie trzeba posiadać konta na facebook i twitter?bo oprócz tych 2 drobnych odstępstw mam szanse się załapać 😉

      O dziwo, nie pytają o loginy 😉 Choć, z drugiej strony, jeśli ich nie masz, po co łapać się do testów tych usług? 😛

  1. Własnie mialem dzis wbic rano na testy, ale biorac pod uwage ze moj kraj jest uznawany za Bantustan w oczach MS to zluzowalem. (zmarnuje godzine na wypelnienie kaprawo skonstruowanych formów, nawysyłam się, nageneruje danych dla marketerow behawioralnych a potem sie dowiem ze w ogole nie powinienem byc na xbl – bo to dla hamerykanów jest . . . – a dajcie mi spokój, mam lepsze rzeczy na niedziele ;P )Windows 7 – wałek dla PL, xbox live – wałek, Forza 3 – wałek . . . nie no super. GOGOGO MS!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here