Valve rozesłało nietypowego e-maila, informującego o odwołaniu pokazu Portal 2 na rzecz… „niespodzianki”. W wiadomości możemy przeczytać: „Drogi Nazwa Obiektu W Tym Miejscu, Aperture Science ma przyjemność poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z Valve w celu anulowania pokazu Portal 2 zaplanowanego na 14 czerwca w Regal Theater. Impreza zostanie zastąpiona niespodzianką. I choć anulowanie prezentacji można uznać za niespodziankę, informujemy z radością, że nie jest ono niespodzianką. Jednakże w związku z międzynarodowymi umowami, których sygnatariuszami są Valve i Aperture Science, czas, data i zawartość niespodzianki będą osiągalne w momencie doświadczenia niespodzianki„.

Nie wiemy, czy powyższa wiadomość jest tylko małym żartem ze strony producentów, czy też faktycznie możemy liczyć na coś zaskakującego. Obstawiamy datę premiery Portal 2 bądź tez prezentację Half-Life 2: Episode 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Poprawka — Portal 2 zostanie pokazany na E3, ale w budce Valve zamiast w Regal Theater. A co jest niespodzianką? Mam nadzieję, że HL3/HL2: Episode 3. Myślę, że wszyscy są tak napaleni na ten tytuł, że dla Valve byłoby strzałem w stopę zrobienie nam smaku tego rodzaju enigmatyczną wiadomością, a następnie pokazanie czegoś innego. Poziom rozczarowania byłby bardzo wysoki, nawet u tych, którzy, nauczeni doświadczeniem, nie nastawią się przesadnie na informacje o nowym Half Life.

  2. Najwyższy czas na Ep. 3, ileż można czekać?A Portal 2 wyrasta mi na najbardziej oczekiwaną grę. To musi być maskrator ; )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here