Niestety nie chcą powiedzieć czym dokładnie jest. Wiemy jedynie, że redakcja serwisu IncGamers rozmawiała z producentem tytułowej pozycji. Nour Polloni powiedziała, że w Test Drive Unlimited 2 znajdziemy tryb gry w jakiś sposób związany z policją. Czy będziemy się z nią ścigać? A może sami wsiądziemy do sportowej bryki z kogutem na dachu? Tego przedstawiciel Eden Games nie chciał już zdradzić. Dodał on tylko, że HUD umieszczony w grze posiada specjalny pasek „łamania prawa/naruszania przepisów”, który w jakiś sposób będziemy powiązany z tajemniczym rodzajem zabawy.

Póki co ta zapowiedź musi nam więc wystarczyć. Czekamy jednak na tegoroczne Electronic Entertainment Expo. W trakcie imprezy twórcy Test Drive Unlimited 2 na pewno powiedzą coś więcej na temat swojego dzieła. Liczymy też na kolejne materiały filmowe z gry. Tym razem, choć bardzo je lubimy, wolelibyśmy nie oglądać w nich kobiet w bikini.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nour Polloni powiedziała, że w Test Drive Unlimited 2. . . ” zamiast powiedział, bo to Pani, a nie Pan Polloni jest :)A jeśli chodzi o sam news. Gdyby Eden dało nam możliwość postawienia się po stronie stróży prawa na drogach Ibizy w policyjnym Gallardo – byłbym w siódmym niebie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here