INFORMACJA PRASOWA

Burnout™ Paradise daje graczom nieograniczone możliwości. Tajemnicze miasto Paradise stoi otworem przed żądnymi emocji fanami szybkiej jazdy. Uczestnik wyścigów poznaje zaułki “Raju”, biorąc udział w kolejnych niebezpiecznych przejazdach. Poziom adrenaliny podnosi się dodatkowo, gdy gracz zatrzymuje się na czerwonych światłach. W Burnout™ Paradise świat wirtualny jest bardziej realny niż kiedykolwiek przedtem.

Niebezpieczne kraksy i nieporównywalne poczucie prędkości to atuty serii gier Burnout. W Burnout™ Paradise wiernych fanów zaskoczy również perfekcyjna grafika. W nowej odsłonie łatwo nawiążesz kontakt z innymi graczami dzięki opcji EasyDrive Friends, która pozwala na spotykanie swoich znajomych w świecie wirtualnym bez konieczności pauzowania lub przerywania gry. Burnout™ Paradise wyznacza nowy, prosty i szybki sposób, w jaki gracze zmieniają status na online lub offline.

Wybierz spośród opcji Race, Marked Man, Road Rage i Stunt, zatrzymując się przed numerowanymi światłami stopu, by rozpocząć nową akcję. Trwa ona tak długo, jak chcesz.

– Burnout™ Paradise to nowa generacja wyścigów samochodowych. PLAYSTATION®3 oraz Xbox 360™ zapewniają fantastyczną grafikę w HD, a obraz wyświetla się z prędkością 60 klatek na sekundę. Burnout™ Paradise oferuje coś, czego nie było w żadnej innej grze z serii Burnout – uczestnicy mają pełną kontrolę nad sposobem gry – mówi Alex Ward, Dyrektor Artstyczny, EA Criterion Studios.

Burnout Paradise pozwoli Ci odczuć każdy wstrząs, każdą kraksę, kolizję i każde zadrapanie, dzięki nowemu kontrolerowi DUALSHOCK®3 Wireless Controller. Opcja EasyDrive online Friends List utrzymuje akcję w toku na PLAYSTATION®3, kiedy gracze podejmują wyzwanie za pomocą trzech łatwych kliknięć. Kiedy rywalizacja nabiera tempa, zawodnicy mogą zrobić zdjęcie za pomocą PLAYSTATION Eye, a w wersji na Xbox 360™ za pomocą Xbox LIVE® Vision.

Burnout Paradise nie dostał jeszcze oceny klasyfikacji wiekowej PEGI. Rozwijana przez wielokrotnie nagradzanych twórców z EA Criterion w Guildford gra trafi do sklepów na początku przyszłego roku. Więcej informacji na temat serii Burnout na stronie www.ea.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here