Mamy dla was cztery grafiki ukazujące gameplay z czwartego MGS. Czy ich jakość dorównuje temu, co widzieliśmy na wielu zwiastunach filmowych? Rzućcie na nie okiem, oceńcie sami i dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Yuck! Kamienie nie ziemi w postaci oblesnie rozmazanej tekstury, to absolunie nie jest to, czego oczekiwalbym po grze tej klasy. Na szczescie chyba tylko ten element (moze poza odrysowana od linijki lewa noga Snake’a na 3-cim screenie) w kwestii grafiki wypda blado. Poza tym – nie widze sensu w podpisywaniu paska zycia Old Snake. Nie wystarczy samo „Snake”?

  2. Może będzie miał złego brata bliźniaka – young snake i dubla snakey snake ? Po japońskich produkcjach można się spodziewać wszystkiego 🙂

  3. Wlasciwie zadna czesc MGSa nie byla kiepska. Fakt zdarzaly sie nudnawe dodatki, ale to tylko dodatki. Osobiscie jestem dobrej mysli. Ciekawi mnie tylko dlugosc rozgrywki, bo przy tak duzym nacisku na grafike ciezko powiedziec czy uda im sie przygotowac odpowiednia ilosc lokacji.

  4. grafika jest bardzo ładna. mi się podoba. trzeba zaznaczyć że to dopiero początki programowania gier. pamiętam jak kiedyś miałem ps jescze jedynkę to dopiero po kilku latach programiści mówili że wyciskają z tej konsoli 100% możliwości graficznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here