Wszystko za sprawą przebudowy witryny internetowej gry Gears of War. Producenci (twórcy kultowego Unreal, Unreal Tournament i silnika Unreal Engine) postanowili z okazji zbliżającej się premiery zacząć marketingowy szum wokół ich tytułu. Nowa strona www nie ujawni zbyt wielu szczegółów dotyczących samej gry i wydarzeń, jakie w niej przeżyjemy, ale za to ujawnia nieco tzw. backgroundu, czyli podłoża fabularnego!

Kim jest Markus Fenix? 35-letni komandos, który został wydalony ze służby za samowolne oddalenie się z posterunku. Motyw miał słuszny – musiał ratować umierającego ojca, ale sztabu dowodzenia takie powody nie obchodzą. Po inwazji – nazwanej przez ocalałych jako Emergence Day – został przywrócony do służby, dostał trzech podlegających mu żołnierzy piechoty. Wliczając w to jego przyjaciela Dominica. Przed oddziałem Delta czekać będzie nielada wyzwania i desperackie bitwy ludzkości walczącej o przetrwanie. Ale nie tylko ta walka będzie motorem scenariusza. Wewnętrzne problemy i rozterki Marcusa będą przeplatać się z główną linią scenariusza….

Chcecie wiedzieć więcej? Witryna www.gearsofwar.com czeka na Was…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. ale trepowaty kozakchyba właśnie tutaj twórcy gry dają upust swojej amerykańskiej pompatyczności i nabożnym podejściem do wojska, obrony amerykańskiej konstytucji, poczucia bezpieczeństwa w złym świecie. . . nienawidzę markusa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here