[INFORMACJA PRASOWA] Wśród tekstów growych najbardziej warto przyjrzeć się recenzjom Just Cause, LEGO Star Wars II, Sensible Soccer 2006 czy CivCity:Rome. Mowa także o nadchodzących dopiero hitach – z Call of Duty 3 na czele. Także publicystyka powinna zainteresować każdego gracza, w tym numerze z RPG’owcami na czele! Ponadto masa recenzji z dziedziny filmu i książki, którym również obowiązkowo trzeba się przyjrzeć.

Jubileuszowy numer Playbacku to także sporo informacji na temat historii samego magazynu, jego redaktorów, początków i etapu powstawania. Do tego jedna z głównych atrakcji – konkurs ze wspaniałymi nagrodami, ufundowanymi przez czołówych polskich wydawców gier i książek. Zapraszamy do lektury, bądźcie z nami kolejny rok!

Czytaj nowy numer
Odwiedź naszą stronę internetową

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jestem z Playbackiem od samego początku. Jako pierwszy użytkownik wysłałem list do redakcji – oczywiście z gratulacjami (wtedy jeszcze pisałem pod innym nickiem, gorszym – możnaby rzec ;p). Na początku było dobrze, Zin zapowiadał się *dobrze*. . . Nie myślałem, że ta mała elektroniczna gazetka odniesie tak wielki sukces ! Najwidoczniej na rynku istniała pewna nisza, którą Playback zdołał wypełnić. Widze, że ten numer zapowiada się wspaniale! Zapowiedzi kilku interesujących mnie gier sieciowych. . . Już zabieram się do czytania :>. Nie podoba mi się tylko forma tego całego *Skate World*, jeżeli numer poświęcony jest głównie grą z serii Tony Hawk, powinien pojawić się jeden wielki artykuł, opisujący wszystkie częśći, początki serii, jej odnogi na Wii. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here