Po kilku dniach od pojawienia się w sieci minimalnych wymagań sprzętowych Splinter Cell Conviction, francuski Ubisoft opublikował rekomendowaną konfigurację sprzętową dla tej produkcji. Jak na grę, która wygląda naprawdę nieźle wymagania te są całkiem znośne. Nawet osoby, które nie inwestowały w swojego peceta od ładnych kilku(nastu) miesięcy powinny móc bez większych problemów uruchomić ten tytuł. Spójrzcie zresztą sami na konfigurację umieszczoną przez nas pod treścią tej wiadomości. Pamiętajcie też, że Conviction korzysta z tragicznych zabezpieczeń, które wymagają stałego połączenia z Internetem. Osoby korzystające z niezbyt stabilnego łącza powinny się przygotować na nadejście niemiłych niespodzianek.

Więcej na temat Conviction dowiecie się z naszych testów tej produkcji. Znajdziecie je w tej części Valhalli.

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Procesor: 1,8GHz Intel Core 2 Duo lub 2,4GHz AMD Athlon X2 64
Pamięć RAM: 1,5GB (XP) luyb 2GB (Vista/7)
Karta graficzna: Musi posiadać 256MB RAM (512 zalecane) i być zgodna z DirectX 9.0c
Twardy dysk: 10GB wolnej przestrzeni

Wspierane karty graficzne: NVIDIA GeForce 7800 / 7900 / 8 / 9 / GTX
ATI RADEON X1800 / X1900 / HD 2000 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000

Ich laptopowe odpowiedniki mogą działać, ale nie są oficjalnie wspierane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Zalecane wymagania bardzo mi się podobają i jestem zadowolony 🙂 głównie dla tego, że mam jednak troszkę mocniejszy sprzęt a uwielbiam serię SC. Błagam byle to nadal była skradanka, a nie strzelanka!

  2. Błagam byle to nadal była skradanka, a nie strzelanka!

    Jest mniej więcej pół na pół. Nadal możesz się cały czas skradać, ale często lepiej jest pozałatwiać wszystkich. Momentami czułem wręcz, że trzeba to zrobić.

  3. Ja osobiście ciesze się że większy nacisk zostanie położony na walkę mimo wszystko skradanie się na liniowych mapach po paru misjach staje się nudnawe.

    • Ja osobiście ciesze się że większy nacisk zostanie położony na walkę mimo wszystko skradanie się na liniowych mapach po paru misjach staje się nudnawe.

      Ta samo jak nudnawe jest bieganie i tluczenie wszystkich jak Rambo polaczony z Chuckiem 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here