INFORMACJA PRASOWA

576 licencjonowanych drużyn, 30 lig i ponad 15 000 zawodników – to wszystko w nowej grze FIFA! A do tego Euzebiusz Smolarek, ambasador FIFA 08, oraz komentarze Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w polskiej wersji językowej na PC DVD, PlayStation®2 i Xbox 360™. W FIFA 08 zagrasz również na PLAYSTATION®3, PSP®, Wii™, Nitendo DS™ i telefonach komórkowych.

Najnowsza część FIFA daje graczowi wyjątkowe możliwości. Stanie on na wirtualnym boisku, by pokonać swój spadek formy, wyćwiczyć taktykę i podnieść poziom umiejętności. Wszystko po to, by razem z ulubionym klubem wywalczyć ligowe zwycięstwo.

To nie wszystko! EA SPORTS™ szykuje niespodziankę dla właścicieli konsol Xbox 360™ i PLAYSTATION®3. W przyszłym miesiącu użytkownicy tych platform będą mogli ściągnąć darmowy dodatek do FIFA 08 – Zostań Gwiazdą: drużynowe rozgrywki online. Ten tryb pozwala graczom z całego świata na łączenie się w pięcioosobowe drużyny i rozgrywanie meczów przeciwko innym zespołom.

Premiera FIFA 08 to także doskonała okazja dla użytkowników konsol PLAYSTATION®3, by zacząć przygotowania do turnieju FIFA Interactive Worldcup. Jednocześnie z eliminacjami online na całym świecie odbędą się imprezy kwalifikacyjne. FIFA Interactive Worldcup rozpocznie się w październiku bieżącego roku, a zakończy Wielkim Finałem w Sony Centre w Berlinie w maju 2008 roku.

Tegoroczna edycja gry jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu: to debiut serii FIFA na konsoli Wii™! Rewolucyjny system sterowania FreeMotionTM zmienia rozgrywkę na wirtualnym boisku w aktywną fizycznie zabawę towarzyską. Ronaldinho, gwiazda z okładki FIFA 08 oraz jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych sportowców świata, będzie pierwszym zawodowym piłkarzem, w którego postać będzie można się wcielić, grając w FIFA O8 na konsoli Wii™. Ronaldinho zostanie gospodarzem nowego trybu “Footii Party with Ronaldinho”, zaprojektowanego i stworzonego wyłącznie na konsolę Wii. W tym trybie FIFA 08 oferuje wyjątkowe zabawy towarzyskie – między innymi rzuty karne i tzw. “Piłkarzyki” – w trakcie których gracz po osiągnięciu odpowiedniego poziomu będzie mógł się wcielić w mistrza – Ronaldinho.

FIFA 08 powstała w EA w Kanadzie w Vancouver. Dostępna jest w wersjach na Xbox 360, PLAYSTATION 3, PlayStation®2, Wii™, Nintendo DS.™, PSP® (PlayStation®Portable), PC oraz telefony komórkowe.

Grę FIFA 08 można już pobierać ze sklepu EA Store (www.eastore.pl).

Więcej informacji na stronach www.zagraszwfifa08.pl i www.fifa08.ea.com/pl.

Zagrasz w FIFA 08?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. a dla mnie to jest śmieszne co roku wychodzi nowa fifa co roku poprawiają lekko grafikę wprowadzają kilka drobnych zmian jakby nie można było wydać aktualizacji z nowymi składami na nowy sezon a nową fife wydawać raz na 2-3 lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here