Pierwsza wersja demonstracyjna, której przyjrzymy się w poniedziałkowe popołudnie, wieczór ucieszy fanów sportu. Ostatnio mogliśmy sprawdzić w akcji wiele gier tego typu, ale do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nowego wcielenia Football Managera. Sports Interactive postanowiło więc zapełnić tę lukę wśród gier sportowych. Studio oferuje nam możliwość pobrania dwóch różnych dem swojego najnowszego tytułu.

W wersji vanilla zajrzycie do ligi szkockiej i angielskiej, ale nie będziecie mieli dostępu do kilku świeżych funkcji jak „facegen”, o którym pisaliśmy w zapowiedzi tego tytułu. W wersji strawberry lista lig i opcji udostępnionych graczom została poszerzona. Nie czekajcie więc i już teraz zabierzcie się za pobieranie tych plików. Kiedy już nacieszycie się grą wróćcie na Valhallę i dajcie nam znać co myślicie na temat tego tytułu. Linki do wersji demonstracyjnych znajdziecie pod tekstem.

Wersja demonstracyjna Football Manager 2008 – vanilla

Wersja demonstracyjna Football Manager 2008 – strawberry

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nowy design fajny (swoja droga stylem trochę Valhalle przypomina), parę kosmetycznych zabiegów zwiększa przyjemność z gry (np. teraz zdjęcia są takie jak być powinny), ale poza tym wielu zmian nie ma – z tego co widzę jednak „kulki” na boisku zachowują się dużo lepiej, bardziej różnorodnie i to może być duży plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here