Najwięksi twardzieli będą mogli przysiąść do tej produkcji już w Halloween. Na terenie Ameryki Północnej gra będzie miała premierę 31 października. W tej chwili nie wiemy kiedy Manhunt 2 trafi do Europy. Kiedy to się jednak stanie zagrają w niego posiadacze PS2, PSP oraz Nintendo Wii. Zastanawia nas co zostało z gry wycięte a co „eksperci” z ESRB uznali za dopuszczalne. Tytuł ten koniec końców otrzymał oznaczenie M z czym się oczywiście zgadzamy, bo scen jakie ujrzymy w tej produkcji, nie zobaczymy nawet w dużej części krwawych horrorów. Ciekawi nas również ilu graczy, którzy nie skończyli 18 lat naciągnie rodziców na małe zakupy albo natrafi na „życzliwego sprzedawcę”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. No właśnie. . . ciekawe co zostało usunięte z produkcji. Jak dla mnie farsa, po raz koleiny to mówię i nie zmienię zdania. Jeżeli będzie słabszy od poprzedniczki, to jedynie wina „ekspertów”!!! No ale poczekam na finalny produkt i zapewne zakupię. . . ech. . . 😐

  2. Jedyne co bym wycioł w manhunt 2 , to komuś głowe 😛 . Oby jednak była to ta brutalna i krwawa gra z którą się zapoznałem w części 1 :/ .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here